Переміщуємо ваш бізнес вперед

Почни тут свій успішний переїзд

Передзвоніть мені
Задати питання

Офісний переїзд

У вас на носі переїзд компанії в новий офіс? Цінуйте свій час - звертайтеся до професіоналів. Досить зробити дзвінок в компанію Мураха – і можете далі займатися своїми справами. Замовивши офісний переїзд під ключ у нас, ви позбавите себе від усіх можливих проблем, пов'язаних з цим процесом. Ми перевеземо все: і меблі, і техніку, і вашу улюблену чашку. Тільки уявіть: ввечері ви ще пили чай у своєму старому кабінеті, а на наступний ранок вже насолоджуєтеся кавою в просторих стінах нового офісу.

img

Ми знаємо, чого ви очікуєте від офісного переїзду під ключ. І повністю виправдовуємо ці очікування. В першу чергу, це чітка організація процесу і мінімум турбот з вашого боку. Ще одна вимога до офісному переїзду – це оперативність, адже кожен день простою обходиться компанії дуже дорого. За  роки  роботи  співробітники компанії Мураха навчилися задовольняти вимоги навіть самих вибагливих клієнтів. Але основа кожного переїзду залишається незмінною – це оптимізація всіх процесів, починаючи з розбирання і закінчуючи розташуванням робочих місць у новому приміщенні.

Мураха: прості рішення для складних ситуацій

Хтось економить і самостійно організовує переїзд компанії. Це коли збирають речі самі співробітники, потім перевозять їх частинами, а потім ще місяць розбирають коробки і кожен день починається то з пошуку договорів, то з пошуку степлера. Довірте переїзд в новий офіс фахівцям з компанії Мураха. Тому що кожен повинен займатися своєю справою:  бухгалтер – рахувати, менеджер з продажу – продавати, а мувери – оперативно запаковувати і обережно перевозити речі.

Перевезення офісу проходить у кілька етапів:

 • Менеджер нашої компанії оцінює, у скільки обійдеться переїзд офісу, та спільно з клієнтом затверджує максимально зручний для нього час.

 • У вибраний день і час наші муверы приїжджають за вказаною адресою з необхідними інструментами і матеріалами, демонтують техніку, розбирають меблі, упаковують інші предмети.

 • Потім наші співробітники завантажують все офісне майно в призначений для перевезення вантажів автомобіль і перевозять його за новою адресою.

 • В новому приміщенні муверы збирають меблі, розкладають речі і розставляють все по схемі, заздалегідь узгодженої із замовником.

 • Останній етап – прибирання приміщення від пакувальних матеріалів і вивезення сміття, який залишився після розпакування речей.

Робота вважається виконаною після того, як ви оглянете новий офіс і переконайтеся в цілісності усього майна.

Кілька годин, команда навчених муверів, один місткий автомобіль – і ваше питання вирішене.

Переваги компанії Мураха

 • Ми працюємо 7 днів на тиждень і 24 години на добу. А це означає, що можна перевезти офіс і у вихідні, і вночі, щоб робочий процес вашої компанії не постраждав.

 • Наші муверы працюють організованою командою на чолі зі старшим співробітником, який відповідає на всі організаційні питання, стежить за точністю і швидкістю виконання всіх процесів, швидко вирішує форс-мажори, якщо такі виникнуть. Кожен етап розписаний похвилинно, а кожен працівник точно знає свою роль у загальній справі. Вам достатньо комунікувати тільки зі старшим співробітником, щоб окреслити свої вимоги.

 • Співпрацюючи з нами, вам не потрібно шукати пакувальні матеріали і думати, куди скласти все майно, щоб нічого не загубилося. Ми самі привозимо необхідну кількість коробок, повітряно-бульбашкову плівку для крихких речей та інші пакувальні матеріали. Більш того, наші муверы навчені, як правильно пакувати ту чи іншу річ, щоб забезпечити їй збереження.

 • У нас є власний автопарк, який складається з сучасних автомобілів з різною вантажопідйомністю. Ми можемо перевезти і невеликий офіс, і величезну корпорацію, яка займає кілька поверхів. Причому в обох випадках робота буде виконана максимально оперативно.

 • Робота за договором. До початку співпраці з клієнтом укладається договір, в якому прописані всі нюанси: вартість переїзду офісу, його етапи і кінцевий термін виконання робіт.

 • Повна відповідальність за процес. Кожен співробітник дорожить репутацією компанії і несе персональну відповідальність за свою ділянку роботи. А компанія, в свою чергу, відповідає за грамотний підбір і навчання персоналу. Завдяки контролю на всіх етапах і постійному вдосконаленню ми стали лідерами в своїй галузі.

Забудьте про те, що офісний переїзд – це метушня, загублені при перевезенні речі і тижні роботи в оточенні коробок. Адже в першу чергу, це радісна подія і зміни на краще.

Ми виконали більше 23 000 успішних переїздів для офісів.
Почніть свій успішний переїзд до нового офісу:

 • Надійний спосіб переїхати з одного офісу в інший - замовити послугу “Офісний переїзд” у першій мувінговій компанії України.

 • Переїзд до нового офісу - це “Мураха”.

 • Комплексне рішення для офісних переїздів будь-якої складності.

 • Для всіх типів установ та офісів будь-якого розміру.

 • Можливість переїзду в зручний час вдень та вночі.

 • Послуги кваліфікованих спеціалістів - вантажників-муверів, водіїв та менеджерів.

 • Розборка та зборка на місці меблів та техніки.

 • Упаковки та розпаковка побутових речей.

 • Приймаємо замовлення цілодобово.

 • Швидкий розрахунок вартості для вашого офісного переїзду та зручний спосіб оплати.

Замовляйте наш офісний переїзд, якщо ви:

 • Плануєте переїхати в новий офіс у місті Львів, Житомир, Вінниця, Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя або Харків та їх передмістях.

 • Шукаєте послуги перевезення меблів, техніки та побутових речей максимально швидко;

 • Не довіряєте перевезення своїх речей будь-кому та обираєте лише перевірені компанії;

 • Шукаєте оптимальну ціну та прагнете зекономити свої нерви більше ніж гроші;

 • Хочете замовити терміновий переїзд;

 • Потребуєте тимчасове чи довгострокове зберігання ваших речей на надійному складі;

 • Вимагаєте додаткові гарантії збереження ваших речей під час переїзду;

 • Радите послуги переїзду своїм партнерам, колегам, друзям або рідним.

Ціна:

 • Залежить від складності, терміновості, кількості речей та додаткових послуг, що ви обираєте.

 • Наш спеціаліст розраховує вартість переїзду із врахуванням всіх ваших побажань.

Розрахуйте вартість вашого успішного переїзду до квартири зараз.

ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО! Переезжали из Киева в Ирпень. Машина была загружена под завязку. Был водитель и 2 грузчика. Помогли правильно упаковать крупногабаритные вещи. Сама загрузка машины в Киеве и выгрузка в Ирпене с подъемом в квартиру (и там и там были лифты) заняло по 30 минут. Весь переезд занял 2,5 часа. Быстро, качественно, без лишних разговоров. Довезли все в целости и сохранности. Вежливые и внимательные ребята. Подобный переезд у нас первый. И я очень рада, что сразу обратилась к вам и он прошел без нервов. Ребята - вы Профессионалы своего дела! Рекомендую!

Ирена

Большое спасибо службе перевозки "Муравей"! Переезжали в новую квартиру, заказали переезд - нам заблаговременно привезли коробки - менеджер задала уточняющие вопросы, чтобы правильно подобрать их количество и размер, и записала удобное для нас время и день переезда. В коробки все замечательно уместилось. А в назначенное время нам позвонили, предварительно прислав смс с контактами ребят-грузчиков. Двое парней очень быстро и профессионально погрузили все наши вещи в большую грузовую машину, и так же оперативно все занесли в новую квартиру! Весь переезд по времени занял минут 45! Ребята вежливые, опрятные, очень приятные! Деньги просто смешные - около 530 грн! Очень удобный и клиентоориентированный сервис, с налаженной работой и приятным персоналом! Ребята - молодцы! Спасибо за вашу помощь и работу:) Теперь всем вас рекомендуем!

Дарья

Доброго дня, ми у Києві замовляли переїзд на дачу - все відбулось швидко й оперативно. Усім дякую!

Оксана

Спасибо вам ребята! Араму, Валерию, Юрию и Сергею большая благодарность - вы знаете свое дело на отлично!!!

Фонд Кличко

Прочитав отзывы о Вашей компании решила воспользоваться ее услугой. Ребята молодцы, очень профессионално работали, мебель была разрбрана и аккуратно упакована, все в порядке!!! Спасибо за то, что мой переезд был таким легким

Лилия