Рухомі бажанням перевершити очікування

Про компанію

Багато запитують, чому ми називаємо себе мурахами. Відповідь, з нашої точки зору, досить очевидна. Виконуючи нашу роботу, ми хочемо бути схожі на цих чітко діючих, акуратних, сильних і цілеспрямованих комах. Навряд чи знайдеться людина, яка хоча б раз не зупинялася біля мурашника, вражаючись вируючим життям крихітних створінь. Такий тендітний і маленький світ мурах чомусь здається дуже близьким нам. Нас приваблюють і зачаровують незліченні клопоти і проблеми цих крихіток, які з честю виходять із ситуації, тому що діють як команда. Прямо як цілеспрямовані люди!

Як ви думаєте, який житель Землі - найсильніший? Слон? Але 4-тонна тварина ледве здатна підняти стовбур дерева вагою трохи більше 200 кілограмів. Але це досягнення - ніщо, якщо ввести справедливі вагові категорії. Вчені встановили, що деякі підвиди мурах, збираючись групками, здатні переміщати на великі відстані предмети, що перевищують за масою в 5000 разів їх власну вагу! Неймовірно: тільки уявіть собі людину, що важить 70 кілограмів і несе в руках 350 тонн…

Наша компанія прагне бути схожою на мурах: працьовитих, веселих, відповідальних, надійних і винахідливих. Адже тільки на таких помічників Ви можете покластися.

Нижче ми хочемо ознайомити Вас з нашою Конституцією, зведенням принципів, якими ми керуємося не тільки в професійному, але і в особистому житті. Наша конституція називається - ПОВАГА, і базується вона на трьох глобальних поняттях - чесності, ясності і справедливості.

ЧЕСНІСТЬ
ЯСНІСТЬ
СПРАВЕДЛИВІСТЬ


ПОВАГА

1. До співробітника - людини, як основного джерела добробуту компанії, її співробітників та членів їх сімей.

2. До себе, як особистості. Постійна робота над собою, стабільний інтелектуальний і професійний ріст.

3. До себе, як до професіонала, критерієм ефективності роботи якого є досягнутий результат.

4. До своїх колег по роботі. Відповідальність за загальний результат.

5. До ефективної праці, як до елементу життя кожного з нас.

6. До клієнтів, заради яких існує наш бізнес. Ми прагнемо забезпечувати ЕДВ (емоційну додану вартість) у всьому, що ми робимо для наших клієнтів. Лояльність наших покупців – це ознака того, що ми перевершуємо їх очікування в якості нашої роботи.

7. До компанії, через розуміння того, що компанія створює умови для нашої ефективної діяльності. Компанія не може гарантувати нічого за винятком того, що необхідно для професійної самореалізації. Всі гарантії знаходяться поза компанією, там, де живуть і працюють наші шановні теперішні та потенційні клієнти. Перш ніж питати, що зробила компанія для тебе, запитай, що ти зробив для компанії.

8. До конкуруючих компаній, як до опонентів, яких необхідно знати і розуміти. Конкуренція - двигун прогресу, горнило, в якому удосконалюється якість і ефективність діяльності компанії.

9. До сім'ї, близьким, друзям і рідним. Від вкладу кожного з нас залежить благополуччя тих, за кого ми відповідальні.

10. До суспільства, в якому компанія здійснює свою фінансово – господарську діяльність і у якому компанія створює матеріальні та інші блага, що йдуть на користь і на благо суспільству і країні в цілому.

11. До реальності, як вищого критерію ефективності і адекватності результатів і процесів.

Уже стало хорошей традицией обращаться за помощью в переезде к "МУРАВЬЮ". И вот мы снова меняем офис на более просторный и светлый. Отдаю спокойно ключи Муравьям (бригада Вороны Владимира) и через 2 часа вхожу в "новый дом" (т.е.офис): мебель уже оптимально расставлена, даже все офисные мелочи на своих местах, столы собраны, а ребята готовы к Новым Вершинам. Спасибо, что не расслабляетесь. То же качество, тот же комфорт.

ООО "Маранта Нова"

Спасибо, молодцы, муравьи, в днепропетровске есть кому перевозить людей качественно.

Анна

Спасибо ОГРОМНОЕ команде ребят со старшим Антоном!!! Работают быстро и качественно. Настоящие профессионалы!!! Рекомендую!

Людмила

Ваша компанія -- найкраща серед усіх, що існують на сьогодні! Величезна вдячність за професійний і працьовитий персонал, за якісні послуги та за весь сервисний асортимент.
Вчора переїжджала з родиною, в якій 2 інваліди, та отримала потужну допомогу у всьому.
Особлива вдячність менеджеру Юлії Рудь, яка була на зв'язку на протязі 3-х тижнів 24 години на добу, яка абсолютно якісно спрямувала та професійно грамотно -- вірно! -- все розрахувала за кількістю людей і часом. Дуже привітлива, дуже ввічлива -- шкода, що вже не будемо спілкуватися!!!...
Особлива вдячність бригадирові Юрію Стуканеву. Професійно вміло, швидко та людяно виконав свою й організаційну, й контролюючу, й виконуючу частини роботи. Вся бригада -- великі молодці!!! З такими людьми завжди комфортно та приємно співпрацювати та довіряти не тільки все своє майно, а й здоров'я та життя! Рясних Божих благословінь усім!!! Тільки вдячних і чемних клієнтів!

Кузнєцова Тетяна Вікторівна

Потрясающая быстрота ответа на вопрос! Спасибо Алексею за ценнейшую информацию. Процесс переезда в Воронеж стартовал.

Нина