Движимые желанием превзойти ожидания

Про компанію

Багато запитують, чому ми називаємо себе мурахами. Відповідь, з нашої точки зору, досить очевидна. Виконуючи нашу роботу, ми хочемо бути схожі на цих чітко діючих, акуратних, сильних і цілеспрямованих комах. Навряд чи знайдеться людина, яка хоча б раз не зупинялася біля мурашника, вражаючись вируючим життям крихітних створінь. Такий тендітний і маленький світ мурах чомусь здається дуже близьким нам. Нас приваблюють і зачаровують незліченні клопоти і проблеми цих крихіток, які з честю виходять із ситуації, тому що діють як команда. Прямо як цілеспрямовані люди!

Як ви думаєте, який житель Землі - найсильніший? Слон? Але 4-тонна тварина ледве здатна підняти стовбур дерева вагою трохи більше 200 кілограмів. Але це досягнення - ніщо, якщо ввести справедливі вагові категорії. Вчені встановили, що деякі підвиди мурах, збираючись групками, здатні переміщати на великі відстані предмети, що перевищують за масою в 5000 разів їх власну вагу! Неймовірно: тільки уявіть собі людину, що важить 70 кілограмів і несе в руках 350 тонн…

Наша компанія прагне бути схожою на мурах: працьовитих, веселих, відповідальних, надійних і винахідливих. Адже тільки на таких помічників Ви можете покластися.

Нижче ми хочемо ознайомити Вас з нашою Конституцією, зведенням принципів, якими ми керуємося не тільки в професійному, але і в особистому житті. Наша конституція називається - ПОВАГА, і базується вона на трьох глобальних поняттях - чесності, ясності і справедливості.

ЧЕСНІСТЬ
ЯСНІСТЬ
СПРАВЕДЛИВІСТЬ


ПОВАГА

1. До співробітника - людини, як основного джерела добробуту компанії, її співробітників та членів їх сімей.

2. До себе, як особистості. Постійна робота над собою, стабільний інтелектуальний і професійний ріст.

3. До себе, як до професіонала, критерієм ефективності роботи якого є досягнутий результат.

4. До своїх колег по роботі. Відповідальність за загальний результат.

5. До ефективної праці, як до елементу життя кожного з нас.

6. До клієнтів, заради яких існує наш бізнес. Ми прагнемо забезпечувати ЕДВ (емоційну додану вартість) у всьому, що ми робимо для наших клієнтів. Лояльність наших покупців – це ознака того, що ми перевершуємо їх очікування в якості нашої роботи.

7. До компанії, через розуміння того, що компанія створює умови для нашої ефективної діяльності. Компанія не може гарантувати нічого за винятком того, що необхідно для професійної самореалізації. Всі гарантії знаходяться поза компанією, там, де живуть і працюють наші шановні теперішні та потенційні клієнти. Перш ніж питати, що зробила компанія для тебе, запитай, що ти зробив для компанії.

8. До конкуруючих компаній, як до опонентів, яких необхідно знати і розуміти. Конкуренція - двигун прогресу, горнило, в якому удосконалюється якість і ефективність діяльності компанії.

9. До сім'ї, близьким, друзям і рідним. Від вкладу кожного з нас залежить благополуччя тих, за кого ми відповідальні.

10. До суспільства, в якому компанія здійснює свою фінансово – господарську діяльність і у якому компанія створює матеріальні та інші блага, що йдуть на користь і на благо суспільству і країні в цілому.

11. До реальності, як вищого критерію ефективності і адекватності результатів і процесів.

Удивлен мобильностью и качеством клининга рекомендую .молодцом так держать

Алексей

Я очень довольна!!! Сидеть на диване и смотреть как ребята пакуют мои вещи в коробки - это очень приятно и частично снимает стресс от переезда. Спасибо большое! Все было в лучшем виде. Особенно мне нравится, когда у меня спрашивают - разуваться? И сами разуваются без вопросов, видя что в доме маленький ребенок.

Ольга

Всем советую работать с Рустамом, я переезжала с Муравьём 5 раз за последние полтора года, но такой слажений и точной работы как от команды во главе с Рустамом не наблюдала! Спасибо!

Дарья

В начале января 2005 года в связи с переездом офиса нашей компанией был выбран перевозчик "Муравей". Несмотря на то, что тендер выбора данной компании был достаточно долгим, сам процесс переезда и работы был гораздо короче, и уже на первом этапе переезда мы поняли, что сделали правильный выбор. Абсолютная слаженность и четкое умение управлением работы в самой команде "Муравей" позволило нам в критически сжатые сроки переехать в новый офис с достаточно большим объемом мебели, техники и документации. Кроме того, учитывая определенные трудности с готовностью нового помещения, нам пришлось неоднократно перемещать наше имущество в новом офисе, что усложняло сроки самого переезда. Однако, не смотря на все вышеуказанные факторы, работа была выполнена четко в установленные сроки на высоком профессиональном уровне.

ООО "Нестле Украина"

Вовремя прибыла машина. Газель. Быстро погрузили, машина была загружена целиком, и разгрузили так же быстро. Загрузка в районе 15 мин (ч/сектор). Выгрузка в районе 20 мин (квартира, был лифт). Водитель - он же грузчик. Суммарно с дорогой - час. Оперативно.
Ревизор рекомендует! :)

Светлана, заказ №444