Рухомі бажанням перевершити очікування

Про компанію

Багато запитують, чому ми називаємо себе мурахами. Відповідь, з нашої точки зору, досить очевидна. Виконуючи нашу роботу, ми хочемо бути схожі на цих чітко діючих, акуратних, сильних і цілеспрямованих комах. Навряд чи знайдеться людина, яка хоча б раз не зупинялася біля мурашника, вражаючись вируючим життям крихітних створінь. Такий тендітний і маленький світ мурах чомусь здається дуже близьким нам. Нас приваблюють і зачаровують незліченні клопоти і проблеми цих крихіток, які з честю виходять із ситуації, тому що діють як команда. Прямо як цілеспрямовані люди!

Як ви думаєте, який житель Землі - найсильніший? Слон? Але 4-тонна тварина ледве здатна підняти стовбур дерева вагою трохи більше 200 кілограмів. Але це досягнення - ніщо, якщо ввести справедливі вагові категорії. Вчені встановили, що деякі підвиди мурах, збираючись групками, здатні переміщати на великі відстані предмети, що перевищують за масою в 5000 разів їх власну вагу! Неймовірно: тільки уявіть собі людину, що важить 70 кілограмів і несе в руках 350 тонн…

Наша компанія прагне бути схожою на мурах: працьовитих, веселих, відповідальних, надійних і винахідливих. Адже тільки на таких помічників Ви можете покластися.

Нижче ми хочемо ознайомити Вас з нашою Конституцією, зведенням принципів, якими ми керуємося не тільки в професійному, але і в особистому житті. Наша конституція називається - ПОВАГА, і базується вона на трьох глобальних поняттях - чесності, ясності і справедливості.

ЧЕСНІСТЬ
ЯСНІСТЬ
СПРАВЕДЛИВІСТЬ


ПОВАГА

1. До співробітника - людини, як основного джерела добробуту компанії, її співробітників та членів їх сімей.

2. До себе, як особистості. Постійна робота над собою, стабільний інтелектуальний і професійний ріст.

3. До себе, як до професіонала, критерієм ефективності роботи якого є досягнутий результат.

4. До своїх колег по роботі. Відповідальність за загальний результат.

5. До ефективної праці, як до елементу життя кожного з нас.

6. До клієнтів, заради яких існує наш бізнес. Ми прагнемо забезпечувати ЕДВ (емоційну додану вартість) у всьому, що ми робимо для наших клієнтів. Лояльність наших покупців – це ознака того, що ми перевершуємо їх очікування в якості нашої роботи.

7. До компанії, через розуміння того, що компанія створює умови для нашої ефективної діяльності. Компанія не може гарантувати нічого за винятком того, що необхідно для професійної самореалізації. Всі гарантії знаходяться поза компанією, там, де живуть і працюють наші шановні теперішні та потенційні клієнти. Перш ніж питати, що зробила компанія для тебе, запитай, що ти зробив для компанії.

8. До конкуруючих компаній, як до опонентів, яких необхідно знати і розуміти. Конкуренція - двигун прогресу, горнило, в якому удосконалюється якість і ефективність діяльності компанії.

9. До сім'ї, близьким, друзям і рідним. Від вкладу кожного з нас залежить благополуччя тих, за кого ми відповідальні.

10. До суспільства, в якому компанія здійснює свою фінансово – господарську діяльність і у якому компанія створює матеріальні та інші блага, що йдуть на користь і на благо суспільству і країні в цілому.

11. До реальності, як вищого критерію ефективності і адекватності результатів і процесів.

Потрясающая быстрота ответа на вопрос! Спасибо Алексею за ценнейшую информацию. Процесс переезда в Воронеж стартовал.

Нина

Ребята (Днепр) молодцы! А вот менеджер очень подвел...

Александра

После того как мы собрали здоровенный шкаф из ДСП рамером 2500*1500*550 со срощенными стенками оказалось, что поставить его в вертикальное положение из горизонтального своими силами мы не сможем, т.к. шкаф получился очень тяжелый. Я обратился в компанию Муравей с просьбой прислать крепких и аккуратных ребят, которые помогли бы поставить шкаф и передвинуть его в угол комнаты. При этом перевозить сам шкаф никуда не надо. В общем получился не совсем стандартный заказ.
А теперь , собственно, как все происходило - пришли двое ребят Рустам и Саша, и за 5 минут поставили шкафчик на место. Все - работа формально сделана и можно как-бы прощаться. Но тут, ВНИМАНИЕ, Рустам замечает, что дверки у шкафа не прекручены и предлагает помочь установить их, т.к. он не может уйти просто так через 5 мин, когда работа оплачена за 2 часа. В результате за следующие 30 мин мы разметили и установили на шкаф 3 навесных двери. Т.е. ребята не только сделали то, о чем я просил их изначально, но и съекономили пол дня моего времени, которое я бы потратил на разметку и установку дверей самостоятельно. Ребята - вы молодцы! Вы сделали больше чем я просил, хотя могли и не делать этого, и теперь я ваш постоянный клиент! От меня Спасибо большое, а от компании Рустаму и Саше надо выдать премию ;), потому что такое сотрудничество вдохновляет!

Александр

С ужасом думала о предстоящем переезде, шутка ли вывезти ВСЕ вещи из 3-х комнатной квартиры, воспользовалась советом сестры, заказала перевозку "Муравей", хочу поблагодарить Вашу компанию, за такие качественные услуги, отдельное спасибо каждому из ребят, а именно Глушко Мирославу!, Тригуба Вадиму!, Лизун Алексею! и Бобер Сергею!, спасибо дорогие МУРАВЬИ!!!! не знаю, что бы , мы , без ВАС делали. Всем - крепкого здоровья и удачи в жизни!. Я - буду рекомендовать ВАС всем, кому только Вы сможете быть полезными!!!!!!!!

Лариса, Михаил

Добрый день! Пользуюсь услугами компании третий раз. Ваш сервис с каждым годом становиться все лучше и лучше. Последний раз мне нужно было перевозить офис, компания с таким известный именем как у Вас оправдала в очередной раз наши надежды. Менеджер даже в выходные дни была все время на связи, проводила консультации. Ребята даже в выходной день сделали на 100% качественно работу, в том числе бригадир Юра. Меня и мое руководство оставили просто в восторге, после того как настолько хлопотное дело, настолько большую работу, Вы выполнили полностью за нас. Спасибо, Оксане, Юре, Виталику и руководству ВЫДАЮЩЕЙСЯ КОМПАНИИ!!!

ООО Консалтинговое агентство