Рухомі бажанням перевершити очікування

Про компанію

Багато запитують, чому ми називаємо себе мурахами. Відповідь, з нашої точки зору, досить очевидна. Виконуючи нашу роботу, ми хочемо бути схожі на цих чітко діючих, акуратних, сильних і цілеспрямованих комах. Навряд чи знайдеться людина, яка хоча б раз не зупинялася біля мурашника, вражаючись вируючим життям крихітних створінь. Такий тендітний і маленький світ мурах чомусь здається дуже близьким нам. Нас приваблюють і зачаровують незліченні клопоти і проблеми цих крихіток, які з честю виходять із ситуації, тому що діють як команда. Прямо як цілеспрямовані люди!

Як ви думаєте, який житель Землі - найсильніший? Слон? Але 4-тонна тварина ледве здатна підняти стовбур дерева вагою трохи більше 200 кілограмів. Але це досягнення - ніщо, якщо ввести справедливі вагові категорії. Вчені встановили, що деякі підвиди мурах, збираючись групками, здатні переміщати на великі відстані предмети, що перевищують за масою в 5000 разів їх власну вагу! Неймовірно: тільки уявіть собі людину, що важить 70 кілограмів і несе в руках 350 тонн…

Наша компанія прагне бути схожою на мурах: працьовитих, веселих, відповідальних, надійних і винахідливих. Адже тільки на таких помічників Ви можете покластися.

Нижче ми хочемо ознайомити Вас з нашою Конституцією, зведенням принципів, якими ми керуємося не тільки в професійному, але і в особистому житті. Наша конституція називається - ПОВАГА, і базується вона на трьох глобальних поняттях - чесності, ясності і справедливості.

ЧЕСНІСТЬ
ЯСНІСТЬ
СПРАВЕДЛИВІСТЬ


ПОВАГА

1. До співробітника - людини, як основного джерела добробуту компанії, її співробітників та членів їх сімей.

2. До себе, як особистості. Постійна робота над собою, стабільний інтелектуальний і професійний ріст.

3. До себе, як до професіонала, критерієм ефективності роботи якого є досягнутий результат.

4. До своїх колег по роботі. Відповідальність за загальний результат.

5. До ефективної праці, як до елементу життя кожного з нас.

6. До клієнтів, заради яких існує наш бізнес. Ми прагнемо забезпечувати ЕДВ (емоційну додану вартість) у всьому, що ми робимо для наших клієнтів. Лояльність наших покупців – це ознака того, що ми перевершуємо їх очікування в якості нашої роботи.

7. До компанії, через розуміння того, що компанія створює умови для нашої ефективної діяльності. Компанія не може гарантувати нічого за винятком того, що необхідно для професійної самореалізації. Всі гарантії знаходяться поза компанією, там, де живуть і працюють наші шановні теперішні та потенційні клієнти. Перш ніж питати, що зробила компанія для тебе, запитай, що ти зробив для компанії.

8. До конкуруючих компаній, як до опонентів, яких необхідно знати і розуміти. Конкуренція - двигун прогресу, горнило, в якому удосконалюється якість і ефективність діяльності компанії.

9. До сім'ї, близьким, друзям і рідним. Від вкладу кожного з нас залежить благополуччя тих, за кого ми відповідальні.

10. До суспільства, в якому компанія здійснює свою фінансово – господарську діяльність і у якому компанія створює матеріальні та інші блага, що йдуть на користь і на благо суспільству і країні в цілому.

11. До реальності, як вищого критерію ефективності і адекватності результатів і процесів.

Хотим поблагодарить коллектив компании «Муравей» за быстрое и качественное выполнение работ при каждом новом нашем заказе. Спасибо менеджерам за их клиентоориентированность и всегда позитивный настрой в работе. Отдельная благодарность ребятам, которые непосредственно участвуют в вечном процессе погрузки-разгрузки, заклейке, обвертывании, упаковывании, закрутке-раскрутке и прочих подвигах. А от меня лично СПАСИБО за хороший юмор и открытость. Желаем вам успехов и процветания в дальнейшем пути.

Гавриленко Лидия, FRESHTEL

Хочу написать слова благодарности компании Муравей, а именно менеджеру Наталье(в два дня надо было прочитать согласовать и сделать переезд), она все держала на контроле и помогала ! Второе это мастера своего дела, бригада из 6 молодцов, бригадир Сергей!!!!!!! Спасибоооооо вам от души!!! Быстро, аккуратно и толково сложили весь офис, а это начиная от канцтоваров и папок до стеллажей, шкафы-купе и мягкая мебель

Юлия Дыбкова

Всем привет! Начитавшись положительных отзывов, про Муравей, решила при переезде воспользоваться услугами этой фирмы. Надеялась, что будет все но, что будет все так хорошо, даже не могла представить. Огромное спасибо, Панасюку Александру, Кириллову Максиму и Гаврилюку Николаю. Всем, всем рекомендую. Ребята работают быстро, качественно и просто очень хорошие люди.

Грегуль Юлия

Спасибо большое Муравьям за безболезненный переезд, толковую и четко скоординированную работу! Так же отдельная благодарность заведующему складом Валентину, который пошел на встречу во всех вопросах, и существенно помог в продаже мебели, которая хранилась на складе! Уже в 4-й раз убеждаюсь, что вы - лучшие! Вернусь снова и обязательно рекомендую друзьям)

Вероника

Переезжали с квартиры в квартиру,очень волновались,чтобы всё быстро получилось без всяких накладок и неприятных сюрпризов. Компания оправдала все наши надежды, всё было сделано профессионально,быстро,четко,без заминок. Спасибо вашей компании и в первую очередь ребятам- Чипчару, Банасюку,Марюхе и Прохорчуку.

Людмила