Рухомі бажанням перевершити очікування

Про компанію

Багато запитують, чому ми називаємо себе мурахами. Відповідь, з нашої точки зору, досить очевидна. Виконуючи нашу роботу, ми хочемо бути схожі на цих чітко діючих, акуратних, сильних і цілеспрямованих комах. Навряд чи знайдеться людина, яка хоча б раз не зупинялася біля мурашника, вражаючись вируючим життям крихітних створінь. Такий тендітний і маленький світ мурах чомусь здається дуже близьким нам. Нас приваблюють і зачаровують незліченні клопоти і проблеми цих крихіток, які з честю виходять із ситуації, тому що діють як команда. Прямо як цілеспрямовані люди!

Як ви думаєте, який житель Землі - найсильніший? Слон? Але 4-тонна тварина ледве здатна підняти стовбур дерева вагою трохи більше 200 кілограмів. Але це досягнення - ніщо, якщо ввести справедливі вагові категорії. Вчені встановили, що деякі підвиди мурах, збираючись групками, здатні переміщати на великі відстані предмети, що перевищують за масою в 5000 разів їх власну вагу! Неймовірно: тільки уявіть собі людину, що важить 70 кілограмів і несе в руках 350 тонн…

Наша компанія прагне бути схожою на мурах: працьовитих, веселих, відповідальних, надійних і винахідливих. Адже тільки на таких помічників Ви можете покластися.

Нижче ми хочемо ознайомити Вас з нашою Конституцією, зведенням принципів, якими ми керуємося не тільки в професійному, але і в особистому житті. Наша конституція називається - ПОВАГА, і базується вона на трьох глобальних поняттях - чесності, ясності і справедливості.

ЧЕСНІСТЬ
ЯСНІСТЬ
СПРАВЕДЛИВІСТЬ


ПОВАГА

1. До співробітника - людини, як основного джерела добробуту компанії, її співробітників та членів їх сімей.

2. До себе, як особистості. Постійна робота над собою, стабільний інтелектуальний і професійний ріст.

3. До себе, як до професіонала, критерієм ефективності роботи якого є досягнутий результат.

4. До своїх колег по роботі. Відповідальність за загальний результат.

5. До ефективної праці, як до елементу життя кожного з нас.

6. До клієнтів, заради яких існує наш бізнес. Ми прагнемо забезпечувати ЕДВ (емоційну додану вартість) у всьому, що ми робимо для наших клієнтів. Лояльність наших покупців – це ознака того, що ми перевершуємо їх очікування в якості нашої роботи.

7. До компанії, через розуміння того, що компанія створює умови для нашої ефективної діяльності. Компанія не може гарантувати нічого за винятком того, що необхідно для професійної самореалізації. Всі гарантії знаходяться поза компанією, там, де живуть і працюють наші шановні теперішні та потенційні клієнти. Перш ніж питати, що зробила компанія для тебе, запитай, що ти зробив для компанії.

8. До конкуруючих компаній, як до опонентів, яких необхідно знати і розуміти. Конкуренція - двигун прогресу, горнило, в якому удосконалюється якість і ефективність діяльності компанії.

9. До сім'ї, близьким, друзям і рідним. Від вкладу кожного з нас залежить благополуччя тих, за кого ми відповідальні.

10. До суспільства, в якому компанія здійснює свою фінансово – господарську діяльність і у якому компанія створює матеріальні та інші блага, що йдуть на користь і на благо суспільству і країні в цілому.

11. До реальності, як вищого критерію ефективності і адекватності результатів і процесів.

Хотим выразить огромную благодарность компании "Муравей" за качественную работу под руководством Валерии и Евгения. Всё качественно, ответственно и профессионально, а главное с хорошим настроением! Успехов вам! :-)

Радиостанция "Европа Плюс Днепр"

Огромная благодарность Рустаму и его команде!!! Пунктуальные, аккуратные, оперативные, доброжелательные. Ребята, спасибо огромное!!!

Юлия

Переезд всегда воспринимала как смерть в миниатюре. С компанией "Муравей" - это сплошное удовольствие и действительно перемена к лучшему, как гласит корпоративный лозунг моих теперь самых любимых перевозчиков. В революционный день переезда можно нарядиться в белые брюки, стать в живописную позу и любоваться, как молодые мужчины умело управляются с каждой твоей вещью: от высокого холодильника и электронного пианино до хрупкого зеркала и нежного растения в горшке.

"Муравей" разбивает все пагубные стереотипы о перевозчиках грузов: его грузчики одеты в чистую одежду, не пахнут потом, не опаздывают, не грубят, дают ценные советы, безупречно работают руками и знают, как оптимально организовать свое и чужое время и пространство. И все это стоит умеренных денег - что было для меня еще одним приятным сюрпризом.

Совет будущим клиентам "Муравья" на основе моего собственного опыта: лучше доверьте упаковку профессионалам или, в крайнем случае, внимательно следуйте их рекомендациям. Оно того стОит, поверьте.

Вероника

Спасибо, переехали отлично. Буду обязательно советовать и дальше своим друзьям вашу компанию. И спасибо отдельное менеджеру, Татьяне - Вы отлично посчитали все коробки, тайминг и доп. материалы. Мне повезло, что мне попался такой менеджер, как Вы.
Забыл, ещё нужно очень аккуратно перевезти мой бар - бутылки и бокалы.

Anton

Спасибо большое ребятам за огромный труд, благодаря которому они помогают нам решать наши проблемы. Работа слаженная, без перекуров и перерывов. Буду рекомендовать всем своим знакомым.

Екатерина