Рухомі бажанням перевершити очікування

Про компанію

Багато запитують, чому ми називаємо себе мурахами. Відповідь, з нашої точки зору, досить очевидна. Виконуючи нашу роботу, ми хочемо бути схожі на цих чітко діючих, акуратних, сильних і цілеспрямованих комах. Навряд чи знайдеться людина, яка хоча б раз не зупинялася біля мурашника, вражаючись вируючим життям крихітних створінь. Такий тендітний і маленький світ мурах чомусь здається дуже близьким нам. Нас приваблюють і зачаровують незліченні клопоти і проблеми цих крихіток, які з честю виходять із ситуації, тому що діють як команда. Прямо як цілеспрямовані люди!

Як ви думаєте, який житель Землі - найсильніший? Слон? Але 4-тонна тварина ледве здатна підняти стовбур дерева вагою трохи більше 200 кілограмів. Але це досягнення - ніщо, якщо ввести справедливі вагові категорії. Вчені встановили, що деякі підвиди мурах, збираючись групками, здатні переміщати на великі відстані предмети, що перевищують за масою в 5000 разів їх власну вагу! Неймовірно: тільки уявіть собі людину, що важить 70 кілограмів і несе в руках 350 тонн…

Наша компанія прагне бути схожою на мурах: працьовитих, веселих, відповідальних, надійних і винахідливих. Адже тільки на таких помічників Ви можете покластися.

Нижче ми хочемо ознайомити Вас з нашою Конституцією, зведенням принципів, якими ми керуємося не тільки в професійному, але і в особистому житті. Наша конституція називається - ПОВАГА, і базується вона на трьох глобальних поняттях - чесності, ясності і справедливості.

ЧЕСНІСТЬ
ЯСНІСТЬ
СПРАВЕДЛИВІСТЬ


ПОВАГА

1. До співробітника - людини, як основного джерела добробуту компанії, її співробітників та членів їх сімей.

2. До себе, як особистості. Постійна робота над собою, стабільний інтелектуальний і професійний ріст.

3. До себе, як до професіонала, критерієм ефективності роботи якого є досягнутий результат.

4. До своїх колег по роботі. Відповідальність за загальний результат.

5. До ефективної праці, як до елементу життя кожного з нас.

6. До клієнтів, заради яких існує наш бізнес. Ми прагнемо забезпечувати ЕДВ (емоційну додану вартість) у всьому, що ми робимо для наших клієнтів. Лояльність наших покупців – це ознака того, що ми перевершуємо їх очікування в якості нашої роботи.

7. До компанії, через розуміння того, що компанія створює умови для нашої ефективної діяльності. Компанія не може гарантувати нічого за винятком того, що необхідно для професійної самореалізації. Всі гарантії знаходяться поза компанією, там, де живуть і працюють наші шановні теперішні та потенційні клієнти. Перш ніж питати, що зробила компанія для тебе, запитай, що ти зробив для компанії.

8. До конкуруючих компаній, як до опонентів, яких необхідно знати і розуміти. Конкуренція - двигун прогресу, горнило, в якому удосконалюється якість і ефективність діяльності компанії.

9. До сім'ї, близьким, друзям і рідним. Від вкладу кожного з нас залежить благополуччя тих, за кого ми відповідальні.

10. До суспільства, в якому компанія здійснює свою фінансово – господарську діяльність і у якому компанія створює матеріальні та інші блага, що йдуть на користь і на благо суспільству і країні в цілому.

11. До реальності, як вищого критерію ефективності і адекватності результатів і процесів.

Наша компания "Маранта Нова" в конце декабря 2012 года была поставлена перед фактом срочного переезда в новый офис. В таком же срочном порядке был выбран перевозчик. Благо, что по факсу как раз накануне мы получили рекламку "МУРАВЬЯ" и наш директор увидел по ТВ передачу о компании. И каково же было наше удивление, что всего лишь по размещенной на сайте заявке к нам в новогодние праздники выехал менеджер "МУРАВЬЯ", а 3 января в указанное в заявке время был подан автомобиль (специально оборудованный и чистый, со всевозможными упаковочными материалами, молодыми, свежими, трезвыми и воспитанными сотрудниками), была произведена упаковка и вывоз имущества абсолютно без нашего участия, без единого повреждения и мата со стороны исполнителей. Ребята: Олякевич и Михайлов просто очаровали нас слаженной и профессиональной работой, а мы в этом толк знаем, так как опыт переездов и общения с перевозчиками у нас велик. Так, абсолютно без нервов мы очутились в новом офисе с уже разложенной мебелью и распакованными вещами. Спасибо огромное руководству компании за правильную работу. А это в наше время большая редкость, хотя и предложений на рынке миллион. Если честно, на практике убедилась, что стоящее одно -Компания "МУРАВЕЙ"!

Оксана, ООО "Маранта Нова"

Заказ №687. Спасибо большое за прекрасную работу. Быстро, слажено, аккуратно. С благодарностью, Светлана

Светлана

Оглядываясь на историю хранения вещей и их доставки, хочу сказать, что несмотря на некоторые "приключения" очень удивляет и радует забота компании, в первую очередь лично директора, о том, какое мнение остается у клиента после сотрудничества с Муравьем. С людьми, которые дорожат своей деловой репутацией, действительно можно работать и их можно рекомендовать знакомым.

Татьяна

Большое спасибо компании "Муравей" за квартирный переезд! С задачей справились на ОТЛИЧНО! Три часа и мы на "новом" месте без особых личных трудозатрат :)

Дмитрий

Щира подяка мурашкам за надання послуг по переїзду.Хлопці молодці !!!Компанію Мураха рекомендую на всі 100 відсотків.

Уляна