Транспорт, який не підведе

Наш транспорт

Всі ватажні машини добре пристосовані для перевезення меблів, техніки та інших речей для здійснення квартирних та офісних переїздів. Машини на пневматичному ходу (м’якому), оснащені пасами для фіксації габаритних речей.

img

Автомобіль - 3 м3

Вантажність: 850 кг
Об'єм кузова: 3 м3
Розміри кузова:

- ширина: 140 см

- довжина: 180 см

- висота: 120 см

img

Автомобіль - 12 м3

Вантажність: 1,45 т
Об'єм кузова: 12 м3
Розміри кузова:

- ширина: 177 см

- довжина: 360 см

- висота: 190 см

img

Автомобіль - 16 м3

Вантажність: 1,1 т
Об'єм кузова: 16 м3
Розміри кузова:

- ширина: 205 см

- довжина: 372 см

- висота: 220 см

img

Автомобіль - 30 м3

Вантажність: 4,5 т
Об'єм кузова: 30 м3
Розміри кузова:

- ширина: 227 см

- довжина: 620 см

- висота: 240 см

img

Дуже задоволена послугами переїзду, максимально швидко все перевезли, допомогли у пакуванні/ розпакуванні телевізору. Дуже дякую! Однозначно рекомендую)

Оксана

Вдячна за сервіс. Перевозили речі з Києва в Черкаську область під керівництвом старшого Олександра. Вантажники впоралися швидко і якісно, водій прибув в призначений час, на місці розвантаження був також в обумовлений час. Послуги надано професійно, рекомендую! Дякую хлопцям, всі дуже чемні та приємні в спілкуванні.

Анна

Переезд был прямо сегодня, так что пишу по свежим следам. Перевозили детский центр, очень много вещей, машина 5 тонн. Я готовилась к худшему, недаром говорят, что переезд можно сравнить с пожаром
Сказать что была приятно удивлена — это не сказать ничего. Ребята приехали минута в минуту работали быстро, слаженно, аккуратно. В итоге, закончили на два часа раньше оговоренного времени .Цена изначально была абсолютно приемлемая, но мне еще и вернут на карту лишние деньги.
Очень приятная администратор Анастасия. Да и все парни воспитанные, вежливые, аккуратные.
Спасибо большое, буду конечно рекомендовать Мураху всем знакомым.

Татьяна

Перевозили офісні меблі з Києва до Львова(21.07.22).Хлопці приїхали вчасно (супер пунктуальні),упакували, демонтували,розібрали якісно наші меблі та погрузили.Дуже ввічливі.У Львові були також вчасно як і обіцяли. Старший Сергій велика подяка Вам і вашій команді.Рекомендую!!!

ТДВ "СК ГЛІ"

Переїзд - це завжди стрес, а за умов воєнного часу - то й поготів! Але мурахи зробили все дуже добре! Пакували бережно, носили швидко, везли вчасно. Відповідали на всі мої безкінечні запитання й уточнення, терпіли моє намагання "допомогти" (радше, позаважати)))), піднімали слухавку в дорозі тощо. Замовлю наступний переїзд точно!

Міра