Транспорт, який не підведе

Наш транспорт

Всі ватажні машини добре пристосовані для перевезення меблів, техніки та інших речей для здійснення квартирних та офісних переїздів. Машини на пневматичному ходу (м’якому), оснащені пасами для фіксації габаритних речей.

img

Автомобіль - 3 м3

Вантажність: 850 кг
Об'єм кузова: 3 м3
Розміри кузова:

- ширина: 140 см

- довжина: 180 см

- висота: 120 см

img

Автомобіль - 12 м3

Вантажність: 1,45 т
Об'єм кузова: 12 м3
Розміри кузова:

- ширина: 177 см

- довжина: 360 см

- висота: 190 см

img

Автомобіль - 16 м3

Вантажність: 1,1 т
Об'єм кузова: 16 м3
Розміри кузова:

- ширина: 205 см

- довжина: 372 см

- висота: 220 см

img

Автомобіль - 30 м3

Вантажність: 4,5 т
Об'єм кузова: 30 м3
Розміри кузова:

- ширина: 227 см

- довжина: 620 см

- висота: 240 см

img

Перевозили офісні меблі з Києва до Львова(21.07.22).Хлопці приїхали вчасно (супер пунктуальні),упакували, демонтували,розібрали якісно наші меблі та погрузили.Дуже ввічливі.У Львові були також вчасно як і обіцяли. Старший Сергій велика подяка Вам і вашій команді.Рекомендую!!!

ТДВ "СК ГЛІ"

Переїзд - це завжди стрес, а за умов воєнного часу - то й поготів! Але мурахи зробили все дуже добре! Пакували бережно, носили швидко, везли вчасно. Відповідали на всі мої безкінечні запитання й уточнення, терпіли моє намагання "допомогти" (радше, позаважати)))), піднімали слухавку в дорозі тощо. Замовлю наступний переїзд точно!

Міра

Молодці! Все - як завжди! - швидко та якісно! Без зайвих розмов - якісна робота. Привітні хлопці. Дякую!!! Перевозили речі на Трійцю, в вихідний, з Подолу на Солом'янку. Старший - Сергій!!! Велике полегшення клопоту переїзду це - МУРАХИ!

Тетяна

Это просто охренеть как круто! ДО Муравьёв мы мучались при переезде, это был просто ад, 2 недели тасканий, ссор, убитое настроение, потраченные деньги на такси, только вот зачем всё это?
Недаром говорят, доверьтесь профессионалам, коими Муравьи без намёка на сомнения и являются! Ребята приехали чётко вовремя, привезли коробки, упаковочную бумагу, сами всё упаковали, вынесли, на всё про всё меньше часа времени (!!!) (1-к квартира). Все коробки подписали(!), уточнили все детали, уточнили нет ли среди стопок вещей которые НЕ нужно забирать, чтобы не забрать лишнее. Пока заполняли анкету на кухне, вернулись в комнату - уже всё вынесли! Сказать что мы ох.....нули))) - ничего не сказать! Ну и что особенно удивило, ребята не растягивали работу, сделали всё МАКСИМАЛЬНО быстро! В общем, если хотите переехать день в день, если хотите сберечь нервы и здоровье (причём как физическое так и моральное) - просто доверьтесь Муравьям. Я оцениваю качество работы на 11 из 10!!!

Иван

Дуже вдячна за організацію перевезення речей в умовах воєнного часу . Компанія спрацювала чітко, та швидко. Рекомендую !

Оксана