Послуги помічників різноробочих для бізнесу

Послуги помічників різноробочих

Доставка і прийом товарів у торгових точках.
Доставка продуктів для кафе і ресторанів.
Доставка надвеликих і габаритних замовлень клієнтам магазинів, кафе, ресторанів.
Переїзд до нового офісу «під ключ», допомога у ремонті, перестановці меблів. Транспортування обладнання.
Доставити меблі чи інші габаритні вантажі вашим покупцям. Допомагати приймати і розміщувати товар у вашому магазині. Переставити меблі у ресторані. Допомогти у вирішенні деяких господарських питань.
Чи шукати для таких робіт сумнівних вантажників в інтернеті? Чи таки зекономити час, нерви і гроші, обираючи партнерство з надійною компанією з власним штатом різноробочих?

Щойно наш клієнт Михайло відкрив третій магазин будівельних матеріалів і керамічної плитки, як ранок кожного нового дня став для нього нестерпним. Не встиг привезти новий товар - як вже, поспіхом звіривши рахунки, треба поспішати відвезти замовлення покупцям. Власне, замовлення зібрати, спакувати, завантажити у машину, і часто й самому відправитися разом з водієм, бо ж він вряд чи справиться сам, щоб розвантажити машину вже на місці. І що не день – то новий стрес. То в автомобілі щось «полетить», то водій відмовиться «бути вантажником», то замовлень раптом стільки, що й за добу не справитись, не те щоб за день. Але й брати у штат вантажників не рентабельно.

Розвантажити б себе підприємцю!

Хоча б не треба було самому розвозити товар по магазинах.
«Вантажники з вокзалу?.., - засумнівався Михайло. – Ні! Краще – Мураха!!!»


Саме міцним, охайним і ввічливим хлопцям із компанії «Мураха» підприємець довірив привезти на нову точку обладнання й товар. У своєму виборі визначився швидко: свої товари і вантажі довіряють «Мураха» будівельні супермаркети «Эпіцентр», «Новая лінія» і «Агромат», у якого Михайло давно постійний клієнт. Навіть шведський гігант меблевого ритейлу вибрав «Мураха» своїм офіційним помічником у перевезенні і монтажу меблів у Києві.


Мурахи-різнороби – хлопці що треба, можуть обережно розібрати й правильно зібрати на новому місці будь-що з обладнання, і звичайно, підключити усі необхідні пристрої. І навіть розклали-розставили в новому магазині весь товар згідно Михайлового плану, нашвидкуруч замальованому у блокноті. А головне – швидко впоралися: ще не звечоріло, як Михайло, перевіривши усе в новому магазині, повертався додому.

Могли би різнороби розвантажити Михайла, позбавивши його необхідності безпосередньо розвозити товар покупцям?

Один дзвінок нашому менеджеру з організації допомоги різноробів для бізнесу - і підприємець Михайло полегшено зітхнув. Вияснивши до дрібниць особливості вантажу, його габарити і вагу, менеджер запропонував варіанти перевезення та перерахував комплекс послуг. Позаяк у Михайла три магазини, склали найоптимальніший маршрут доставки. Підкупив індивідуальний підхід: менеджер підказав найраціональніший пакет послуг, чутливо відреагувавши на запит підприємця «оптимізувати витрати». Щоденна допомога з доставки і розвантаження товарів навіть одного мувера, робота котрого оцінюється від 120 грн/год., допоможе зекономити Михайлу не тільки власний час, а й робочий час і сили водія. Головне ж - підприємець певен: «Мураха» забере замовлений напередодні Михайлом товар у магазині «Агромат», чітко у зазначений час привезе, розвантажить на місці і розмістить у кожному з магазинів так, як треба. За таку упевненість нічого не пошкодуєш.  
Уже за перший тиждень роботи у партнерстві з «Мураха» Михайло підраховував вигоду. Із витратами меншими, ніж зарплатня (плюс податки) двом-трьом вантажникам у штаті, підприємець вивільнив майже цілком кожен робочий день для роботи з документами, ділових зустрічей, для більшого заробітку. Продаж помітно побільшав, що дозволяло потроху розширювати асортимент, завойовуючи увагу нових покупців. Як підприємець, Михайло оцінив можливість безготівкової форми оплати з ПДВ.

З мурахами-помічниками для бізнесу легко:

 • організувати систематичну доставку товарів для магазинів, меблів для готелів, продуктів для кафе та ресторанів;

 • перевезти навіть те, що «не перевозиться» - хоч 20 ящиків найдорожчої керамічної плитки, хоч антикварний рояль, хоч новенький станок у виробничий цех;

 • щомісяця виконувати господарсько-побутові роботи, дрібний ремонт, вирішувати питання зі зберігання товару на складі.

Особлива відмінність мувінгової компанії «Мураха» – не просто завантажити-розвантажити щось, перевізши із точки А у точку В, а комплекс послуг:

 • якісне пакування;

 • Перевезення / доставка вантажів, товару клієнтам магазинів;

 • Розвантаження товарів, розкладка товару на вітринах магазинів;

 • Страхування вантажу;

 • Зберігання вантажу у належних умовах на складі класу А;

 • Монтаж / демонтаж обладнання, меблів;

 • Підключення техніки, пристроїв на новому місці;

 • Ми прибираємо за собою пакувальне та інше сміття;

 • Ми вільно говоримо українською, російською, англійською.

Підприємець обов’язково відзначить переваги:

 • Робота у режимі 24/7;

 • Працюємо у вихідні й святкові дні;

 • Раціональне планування послуги і чутливе ставлення до вимог замовника;

 • Можливість безкоштовної оцінки і розрахунку доставки чи приймання вантажу, його комплектування;

 • Високопрофесійне обслуговування на кожному етапі перевезення чи доставки;

 • Прозора ціна комплексу послуг: дві години роботи двох різноробів (мінімальне замовлення) – від 240 грн;

 • Безготівковий розрахунок і договір для будь-якого виду бізнесу: ФОП, ТОВ, ПП, ГП та інші;

 • Можливість сплатити онлайн;

 • Персональний менеджер, ввічливе і чемне спілкування;

 • Ми працюємо у Києві, Львові, Одесі, Житомирі, Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові.

Muraha.ua - незамінний діловий партнер підприємця Михайла. Він замовив послуги розвантаження і розміщення товарів у своїх магазинах, а також допомогу з невеликим ремонтом чи перестановкою меблів і обладнання раз на місяць. І не має ніяких витрат на пошук і оплату штатних фахівців для цього, не витрачає часу на пошук помічників-різноробів щоразу, коли має велику кількість товару. Завжди можна покластися на Мураха різноробів, їх професійну послугу доставки товарів і вантажів, уважне ставлення до пакування, прибирання приміщення після всіх робіт, справедливу прозору ціну послуг, чемне ставлення, високо професійне ділове спілкування.

Михайло – розумний! Будьте, як Михайло!

Ваша компанія -- найкраща серед усіх, що існують на сьогодні! Величезна вдячність за професійний і працьовитий персонал, за якісні послуги та за весь сервисний асортимент.
Вчора переїжджала з родиною, в якій 2 інваліди, та отримала потужну допомогу у всьому.
Особлива вдячність менеджеру Юлії Рудь, яка була на зв'язку на протязі 3-х тижнів 24 години на добу, яка абсолютно якісно спрямувала та професійно грамотно -- вірно! -- все розрахувала за кількістю людей і часом. Дуже привітлива, дуже ввічлива -- шкода, що вже не будемо спілкуватися!!!...
Особлива вдячність бригадирові Юрію Стуканеву. Професійно вміло, швидко та людяно виконав свою й організаційну, й контролюючу, й виконуючу частини роботи. Вся бригада -- великі молодці!!! З такими людьми завжди комфортно та приємно співпрацювати та довіряти не тільки все своє майно, а й здоров'я та життя! Рясних Божих благословінь усім!!! Тільки вдячних і чемних клієнтів!

Кузнєцова Тетяна Вікторівна

Услугами этой компании пользуюсь не первый раз, в основном,по работе. В этот раз обратилась лично. Заказ делала заранее, принял менеджер Сергей, сразу же пришла смс-ка с номером заказа.В суматохе забыла перезвонить перед переездом. Машина пришла вовремя. Слаженная работа ребят и за два часа управились. Огромная благодарность за бережное отношение к технике!!! Всем рекомендую перевозчика "Муравей"в г. Днепропетровске!!!

Татьяна Педченко

Первые проекты с ТМ «Муравей» начались более 5 лет назад, и тогда еще представительство «Самсунг Электронике Ко., Лтд.» в Украине начало сотрудничать с указанной компанией для организации перевозок имущества иностранных сотрудников представительства.
За эти годы наши отношения серьезно развились и теперь система сотрудничества наших компаний стала более многообразной и разноплановой: мы обращаемся к специалистам ТМ «Муравей», когда появляется необходимость не только в организации переездов частных лиц- сотрудников компании, но и для крупномасштабных перемещений офисного имущества и пр.
Именно профессионалам ТМ «Муравей», которые прекрасно понимают запросы такой современной, оснащенной высокотехнологичным оборудованием компании, как ООО «Самсунг Электронике Украина», мы могли полностью довериться в решении вопроса переезда офиса; и оба переезда, осуществленных силами специалистов ТМ «Муравей», прошли для наших сотрудников по-хорошему незамеченными: сотрудники просто пришли наутро в новый офис, и каждый нашел свое рабочее место до мельчайшей детали неизменным. Такого рода профессиональные услуги по перемещению абсолютно нивелируют казалось бы неизбежный стресс сотрудников от переезда.
Я всегда поражаюсь тому, с какой ответственностью руководство и специалисты ТМ «Муравей» подходят к выполнению поставленной задачи; более того, полное отсутствие затягивания и проволочек в 'цепочке «постановка задачи - варианты решения - обсуждение цены - подписание договора - выполнение» не проходит более 3-х дней при крупномасштабных проектах; задачи менее сложные решаются немедленно.
Я убеждена, что успех ТМ «Муравей» в Украине определен знаниями и профессионализмом сотрудников этой компании на всех уровнях.
Рада сообщить, что за последние полгода ООО «Самсунг Электронике Украина» рекомендовал ТМ «Муравей» как надежного подрядчика в сфере услуг по перевозкам офисного имущества своим клиентам и партнерам, среди которых нелишне будет упомянуть Прайс Уотерхаус Купере и АСК Оранта, которые, воспользовавшись услугами ТМ «Муравей», вне всякого сомнения, будут отныне обращаться только в эту компанию.
Отдельно хотелось бы упомянуть о высоком уровне сопровождения и профессиональном подходе к деловым взаимоотношениям директора ТМ «Муравей» г-жи Ольги Пасякиной, что безусловно определяет успешность проектов ООО «Самсунг Электронике Украина» с ТМ «Муравей».
Без каких-либо оговорок, я могу рекомендовать ТМ «Муравей» как надежного партнера.

ООО «Самсунг Электроникс Украина»

Спасибо большое, Муравей! У нас был масштабный переезд с дома. Ребята молодцы, работали слажено и организованно. Отдельная благодарность старшему бригады - Гладкий Рустаму! Без него бы переезд стал бы кошмаром))
Ещё раз большая благодарность за то, что переезд оказался не таким уж страшным, как казалось в начале)) и как говорит слуган компании «переезд это всегда к лучшему!»

Спасибо вам!

Anna Sushko

"PricewaterhouseCopers" expresses thanks to the company "Muravey" for the excellent work on the relocation of our office from Turgenevskaya Street to Zhylyanskaya.
"Muravey" has demonstrated a high degree of proficiency and readiness to cooperate.
We are thankful to all the staff which took part in this project. Thanks to their efforts we have moved in planned terms. We will recommend your company to our partners with great pleasure and if we have need we will cooperate with you in the future. We wish you prosperity and hope for the further cooperationi.

PricewaterhouseCoopers LLC