Ваші меблі в майстерних руках

Почни тут свій успішний переїзд

Передзвоніть мені

Складання-розбирання меблів

Зміна місця проживання або, наприклад, переїзд у новий офіс часто включає розбирання меблів, їх перевезення та подальше збирання. Цей процес потребує чимало фізичних зусиль, певних навичок, терпіння, а ще потрібно мати необхідні інструменти і, звичайно ж, досить часу на виконання робіт. Якщо ж зробити все на швидку руку і без досвіду в збірці меблів, це може призвести до подальшого псування вашого майна.

Розбирання і перевезення меблів – це непросте завдання, тому добре подумайте перед переїздом, хто буде його виконувати.

Збирання і розбирання меблів від компанії Мураха

Часто в цілях економії люди воліють розібрати і зібрати меблі самостійно. Але це економія лише в теорії. А на практиці вигідніше довірити цей етап муверам з компанії Мураха, ніж потім купувати новий диван або шафу.
Це позбавить вас від багатьох турбот, яких і так вистачає під час переїзду. Ви можете замовити послуги розбирання меблів у професіоналів і не переживати, що щось зламається або загубиться. У руках майстрів така робота виконується швидко, а головне – якісно.

Збірка меблів – це одна з послуг компанії Мураха. Наші муверы навчені всім необхідним навичкам для демонтажу та монтажу меблів будь-якого типу:

 • Офісні меблі (стелажі, столи, стільці, шафи, меблі для кабінетів)

 • Меблі для дому (дивани, ліжка, шафи, тумби, комоди, гардеробні, кухонні гарнітури, столи, стільці)

Коли знадобиться така послуга

Послуга збирання-розбирання меблів особливо актуальна при переїзді. Розібрані меблі займають набагато менше місця в кузові, а, значить, можна замовляти менший автомобіль і заощадити на перевезенні. Також меблі в розібраному вигляді значно менше ризикують буди пошкодженими при перевезенні.

Але розбирання і збирання меблів від професіоналів може стати в нагоді не тільки при зміні місця проживання, але й у інших випадках. Наприклад:

 • Вам привезли нову шафу, ліжко або кухонні меблі без послуги збирання, але ви не ризикуєте самостійно їх збирати та встановлювати. Тут знадобляться послуги муверів, які оперативно виконають монтаж меблів.

 • У вас йде ремонт і ви хочете розібрати великогабаритні меблі, щоб тимчасово скласти її на балконі. Мувери приїдуть, розберуть, перенесуть меблі і позбавлять вас від цього клопоту. До речі, компанія Мураха надає послугу тимчасового зберігання речей, якщо ви затіяли ремонт будинку.

 • Якщо ви збираєтеся вивезти старі меблі або утилізувати її. Тут важливо компактно скласти всі деталі, щоб вони займали якомога менше місця.

 • Якщо вам потрібно перевезти меблі в інше місце, але компанія-перевізник вимагає, щоб до їх приїзду всі меблі була вже розібрані та запаковані. Мувери і тут допоможуть вам з розбиранням. А на майбутнє візьміть на замітку, що компанія Мураха професійно займається перевезенням меблів, тому у нас ви можете замовити всі послуги в комплексі. Погодьтеся, це набагато зручніше.

Принципи нашої роботи

 • Ми розбираємо меблі таким чином, щоб жодна деталь не пошкодилася і щоб потім можна було без проблем зібрати вироби в новому будинку або офісі.

 • Наші співробітники маркують деталі і упаковують їх в окремі коробки. Так нічого не втрачається і це значно прискорює подальшу збірку.

 • Дрібні кріплення і заглушки упаковують в окремі пакети.

 • А тендітну фурнітуру збирають в одну коробку, попередньо упакувавши її, щоб вона не подряпалася.

 • Муверы дуже обережно ставляться до майна клієнта. Наші співробітники точно знають як поводитися з вантажем, щоб не пошкодити двері, стіни чи сам вантаж під час завантаження.

 • Співробітники нашої компанії приїздять зі своїми інструментами і з пакувальним матеріалом, тому вам не потрібно турбуватися. Збирання-розбирання меблів пройде швидко і гладко, а ви в цей час можете зайнятися організацією новосілля.

 • Ми даємо гарантію на виконання робіт і на час замовлення несемо повну відповідальність за ваше майно.

Щоб зберегти свої нерви, час і сили, складання меблів краще доручити майстрам своєї справи. Звертайтеся в компанію Мураха – і у вас більше не буде підстав говорити, що переїзд – це кара Божа. З нами зміна місця проживання проходить легко, адже задоволений клієнт – головна цінність кожного співробітника компанії.

Заказ №700. Нужно было с 14 этажа спустить старый холодильник 2 метра в высоту и вынести к подъезду и новый 2 метра занести. Интернет магазин сказал что без упаковки в лифт ставить не будем и он не войдет(хотели поднимать вручную за отдельную плату по лестнице!!!). Муравьи приехали и сразу сказали что войдет. Аккуратно вынесли, погрузили в лифт и спустили, так же и подняли и установили. Молодцы. Ставлю оценку 10. Подряд Павел.

Константин

Первые проекты с ТМ «Муравей» начались более 5 лет назад, и тогда еще представительство «Самсунг Электронике Ко., Лтд.» в Украине начало сотрудничать с указанной компанией для организации перевозок имущества иностранных сотрудников представительства.
За эти годы наши отношения серьезно развились и теперь система сотрудничества наших компаний стала более многообразной и разноплановой: мы обращаемся к специалистам ТМ «Муравей», когда появляется необходимость не только в организации переездов частных лиц- сотрудников компании, но и для крупномасштабных перемещений офисного имущества и пр.
Именно профессионалам ТМ «Муравей», которые прекрасно понимают запросы такой современной, оснащенной высокотехнологичным оборудованием компании, как ООО «Самсунг Электронике Украина», мы могли полностью довериться в решении вопроса переезда офиса; и оба переезда, осуществленных силами специалистов ТМ «Муравей», прошли для наших сотрудников по-хорошему незамеченными: сотрудники просто пришли наутро в новый офис, и каждый нашел свое рабочее место до мельчайшей детали неизменным. Такого рода профессиональные услуги по перемещению абсолютно нивелируют казалось бы неизбежный стресс сотрудников от переезда.
Я всегда поражаюсь тому, с какой ответственностью руководство и специалисты ТМ «Муравей» подходят к выполнению поставленной задачи; более того, полное отсутствие затягивания и проволочек в 'цепочке «постановка задачи - варианты решения - обсуждение цены - подписание договора - выполнение» не проходит более 3-х дней при крупномасштабных проектах; задачи менее сложные решаются немедленно.
Я убеждена, что успех ТМ «Муравей» в Украине определен знаниями и профессионализмом сотрудников этой компании на всех уровнях.
Рада сообщить, что за последние полгода ООО «Самсунг Электронике Украина» рекомендовал ТМ «Муравей» как надежного подрядчика в сфере услуг по перевозкам офисного имущества своим клиентам и партнерам, среди которых нелишне будет упомянуть Прайс Уотерхаус Купере и АСК Оранта, которые, воспользовавшись услугами ТМ «Муравей», вне всякого сомнения, будут отныне обращаться только в эту компанию.
Отдельно хотелось бы упомянуть о высоком уровне сопровождения и профессиональном подходе к деловым взаимоотношениям директора ТМ «Муравей» г-жи Ольги Пасякиной, что безусловно определяет успешность проектов ООО «Самсунг Электронике Украина» с ТМ «Муравей».
Без каких-либо оговорок, я могу рекомендовать ТМ «Муравей» как надежного партнера.

ООО «Самсунг Электроникс Украина»

Ребята отработали очень хорошо, быстро и качественно. минимум разговоров и максимум действий. Отдельное спасибо бригадирам Паше и "Длинному", а так же водителю Алексею! Оценка - 5!

Hexagone

Отличный сервис. Вежливо, профессионально, качественно и в сроки. Спасибо.

Галина

Большое спасибо Араму, Юрию и их коллегам, выполнявшим заказ 237 и 238. Профессионально, качественно, слажено. Было приятно с вами работать. Всем буду рекомендовать вашу компанию для переезда.

Людмила