Документи

У цьому розділі можна завантажити всі необхідні документи.

Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ТОВ МУРАВЕЙ-УКРАЇНА.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ТОВ МУРАВЕЙ-УКРАЇНА.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Єщенко Є.М.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП Є.М. ЄЩЕНКО.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Блохін Ю.Я.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП Ю.Я.БЛОХІН.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Войтко С.М.pdf Прейскурант до Публічного договору з ФОП С.М. ВОЙТКО.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Деньщиков С.І.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП С.І.ДЕНЬЩИКОВ.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Кучерук А.Р.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП А.Р.КУЧЕРУК.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП І.І.МИГОВИЧ.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП І.І.МИГОВИЧ.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Мигович А.І.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП А.І. МИГОВИЧЕМ.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Ничипоренко Т.І.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП Т.І. НИЧИПОРЕНКО.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Полоз Д.А..pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП Д.А.ПОЛОЗ.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Цимбалюк І.О..pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП І.О.ЦИМБАЛЮК.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Штофа Ю.О.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП Ю.О. ШТОФА.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Щербина І.В.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП І.В.ЩЕРБИНА.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Теодорський В.І.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП В.І.ТЕОДОРСЬКИЙ.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП А.М.ШЕРЕМЕТА.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП А.М.ШЕРЕМЕТА.pdf

Дуже задоволена послугами переїзду, максимально швидко все перевезли, допомогли у пакуванні/ розпакуванні телевізору. Дуже дякую! Однозначно рекомендую)

Оксана

Вдячна за сервіс. Перевозили речі з Києва в Черкаську область під керівництвом старшого Олександра. Вантажники впоралися швидко і якісно, водій прибув в призначений час, на місці розвантаження був також в обумовлений час. Послуги надано професійно, рекомендую! Дякую хлопцям, всі дуже чемні та приємні в спілкуванні.

Анна

Переезд был прямо сегодня, так что пишу по свежим следам. Перевозили детский центр, очень много вещей, машина 5 тонн. Я готовилась к худшему, недаром говорят, что переезд можно сравнить с пожаром
Сказать что была приятно удивлена — это не сказать ничего. Ребята приехали минута в минуту работали быстро, слаженно, аккуратно. В итоге, закончили на два часа раньше оговоренного времени .Цена изначально была абсолютно приемлемая, но мне еще и вернут на карту лишние деньги.
Очень приятная администратор Анастасия. Да и все парни воспитанные, вежливые, аккуратные.
Спасибо большое, буду конечно рекомендовать Мураху всем знакомым.

Татьяна

Перевозили офісні меблі з Києва до Львова(21.07.22).Хлопці приїхали вчасно (супер пунктуальні),упакували, демонтували,розібрали якісно наші меблі та погрузили.Дуже ввічливі.У Львові були також вчасно як і обіцяли. Старший Сергій велика подяка Вам і вашій команді.Рекомендую!!!

ТДВ "СК ГЛІ"

Переїзд - це завжди стрес, а за умов воєнного часу - то й поготів! Але мурахи зробили все дуже добре! Пакували бережно, носили швидко, везли вчасно. Відповідали на всі мої безкінечні запитання й уточнення, терпіли моє намагання "допомогти" (радше, позаважати)))), піднімали слухавку в дорозі тощо. Замовлю наступний переїзд точно!

Міра