Документи

У цьому розділі можна завантажити всі необхідні документи.

Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ТОВ МУРАВЕЙ-УКРАЇНА.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ТОВ МУРАВЕЙ-УКРАЇНА.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Єщенко Є.М.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП Є.М. ЄЩЕНКО.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Ю.Я. БЛОХІН.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП Ю.Я.БЛОХІН.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Войтко С.М.pdf Прейскурант до Публічного договору з ФОП С.М. ВОЙТКО.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Деньщиков С.І.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП С.І.ДЕНЬЩИКОВ.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Кучерук А.Р.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП А.Р.КУЧЕРУК.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП І.І.МИГОВИЧ.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП І.І.МИГОВИЧ.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Мигович А.І.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП А.І. МИГОВИЧЕМ.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Ничипоренко Т.І.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП Т.І. НИЧИПОРЕНКО.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Полоз Д.А..pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП Д.А.ПОЛОЗ.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Цимбалюк І.О..pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП І.О.ЦИМБАЛЮК.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Штофа Ю.О.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП Ю.О. ШТОФА.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Щербина І.В.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП І.В.ЩЕРБИНА.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП Теодорський В.І.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП В.І.ТЕОДОРСЬКИЙ.pdf Публічний договір про надання послуг перевезення (переміщення) вантажу ФОП А.М.ШЕРЕМЕТА.pdf Прейскурант на послуги до Публічного договору з ФОП А.М.ШЕРЕМЕТА.pdf

Величезне спасибі Компанії, починаючи від менеджера і закінчуючи бригадами, які працювали на місці. Обсяг роботи, переїхати з одного складського приміщення в інше на території БЦ, вивезти старі меблі і багато старої макулатури. Всі впоралися на відмінно!!! Від моменту підписання договору, оформлення необхідної документації, були спірні моменти і ми знайшли консенсус. Одним словом дуже клієнтоорієнтована компанія!!! Ще раз спасибі!!!

Оксана 24.03.2023

Дуже швидко узгодили час, перевезли речі без питань, сервіс рекомендую!)

Маннан

В грудні 2022 року в м Києві (перевозили речі з Броварів) скористались послугами даної компанії.Якщо чесно, то просто сам Бог нам її послав, світло відключали по дві три доби його не було, в часі були обмежені, бо немісцеві, здавалось що все проти нас. Однак зателефонувавши в компанію за 10 хв до кінця робочого дня (а переїзд наступного дня, субота) дуже оперативно все вирішили, не вірилось що нам все вийде. Менеджер швидко, чітко пояснив умови співпраці, вранці в суботу працівники приїхали рівно в домовлений час, і дальше все як у сні: чітко, швидко, акуратно - направду, як мурашки. Ми все встигли. Під враженнями від співпраці ми ще, мабуть, два, а то і три дні розмовляли про "Мураху". Ви надзвичайні, молодці, робота посталена грамотно, правильно без "мильних бульбашок". Прикро, що забула імена та прізвища працівників - однак ви заслуговуєте всі найвищої подяки та похвали! Успіхів ВАМ, процвітання, стабільності!

Ольга

Дуже задоволений тим як швидко був організований переїзд і як гладко він пройшов. Хоча я хвилювався, бо не міг бути присутнім на квартирі.
Хлопці спакували всі речі, що я вказав, та ще нагадали про ті, які я забув)

Геннадій

Хочу висловити подяку бригаді Чипчар Паші, хлопці молодці.

Александр