Переїзджаєте в умовах воєнного стану?! Мураха поруч з вами

Почни тут свій успішний переїзд

Передзвоніть мені
Задати питання

Переїзд в умовах воєнного стану

Ми впевнені, що надання якісних послуг важливо за будь-яких умов. Особливо в умовах воєнного стану.

Ми віримо, що досвід, який ми маємо у переїздах, допоможе вам уникнути зайвого стресу, яким з надлишком сповнене наше сьогодення.

Ми знаємо, що зараз як ніколи важливі захист і безпека. Так, важливо зберегти життя, але не  менш важливо зберегти речі, які наповнюють ваш дім тим самим неповторним відчуттям.

Мураха завжди поруч з вами.

img

Наші послуги під час воєнного стану:

  • Класичні квартирні переїзди, які ми здійснюємо щодня останні 20 років

  • Переміщення ваших речей на тимчасове зберігання до наших центрів зберігання

  • Пакування речей без присутності власника за допомогою відеозв’язку

  • Переміщення ваших речей у безпечне місце або на зберігання, або у місце вашого знаходження нашим автотранспортом або операторами поштового зв’язку

  • Догляд за вашою оселею на час вашої відсутності

Переваги Мураха залишаються незмінними:

  • Власний автопарк авто різних габаритів

  • За необхідності попередня оцінка майбутнього переїзду

  • Власний підрозділ з забезпечення пакувальними матеріалами

  • Власні центри зберігання, які знаходяться у безпечних місцях і охороняються

  • Компенсація вартості речей, пошкоджених під час транспортування

Мураха - це більш як 200 000 успішних переїздів на території нашої країни
Замовити наші послуги просто - достатньо зателефонувати нашому менеджеру або залишити заявку на сайті.

Підтримуємо Україну! Підтримуємо один одного! Залишаємось поруч!

Перевозили офісні меблі з Києва до Львова(21.07.22).Хлопці приїхали вчасно (супер пунктуальні),упакували, демонтували,розібрали якісно наші меблі та погрузили.Дуже ввічливі.У Львові були також вчасно як і обіцяли. Старший Сергій велика подяка Вам і вашій команді.Рекомендую!!!

ТДВ "СК ГЛІ"

Переїзд - це завжди стрес, а за умов воєнного часу - то й поготів! Але мурахи зробили все дуже добре! Пакували бережно, носили швидко, везли вчасно. Відповідали на всі мої безкінечні запитання й уточнення, терпіли моє намагання "допомогти" (радше, позаважати)))), піднімали слухавку в дорозі тощо. Замовлю наступний переїзд точно!

Міра

Молодці! Все - як завжди! - швидко та якісно! Без зайвих розмов - якісна робота. Привітні хлопці. Дякую!!! Перевозили речі на Трійцю, в вихідний, з Подолу на Солом'янку. Старший - Сергій!!! Велике полегшення клопоту переїзду це - МУРАХИ!

Тетяна

Это просто охренеть как круто! ДО Муравьёв мы мучались при переезде, это был просто ад, 2 недели тасканий, ссор, убитое настроение, потраченные деньги на такси, только вот зачем всё это?
Недаром говорят, доверьтесь профессионалам, коими Муравьи без намёка на сомнения и являются! Ребята приехали чётко вовремя, привезли коробки, упаковочную бумагу, сами всё упаковали, вынесли, на всё про всё меньше часа времени (!!!) (1-к квартира). Все коробки подписали(!), уточнили все детали, уточнили нет ли среди стопок вещей которые НЕ нужно забирать, чтобы не забрать лишнее. Пока заполняли анкету на кухне, вернулись в комнату - уже всё вынесли! Сказать что мы ох.....нули))) - ничего не сказать! Ну и что особенно удивило, ребята не растягивали работу, сделали всё МАКСИМАЛЬНО быстро! В общем, если хотите переехать день в день, если хотите сберечь нервы и здоровье (причём как физическое так и моральное) - просто доверьтесь Муравьям. Я оцениваю качество работы на 11 из 10!!!

Иван

Дуже вдячна за організацію перевезення речей в умовах воєнного часу . Компанія спрацювала чітко, та швидко. Рекомендую !

Оксана