Історія шляху

Наша історія

1999 рік

Наша історія починається в 1999 році, коли втомившись від переїзду і втративши убитими три вази, четверо друзів вирішили купити Фургон і не покладатися більше на криворуких вантажників. З часом приятелі і рідні стали все частіше просити допомоги у перевезенні речей, тоді й народилася ідея компанії «Муравей».

2004 рік

До 2004 року автопарк компанії розрісся до 5 машин, а в клієнтах числилися мешканці елітних новобудов Києва, будівельні компанії, флористи і дизайнери інтер'єрів. Тоді ж відкрився перший філіал за межами столиці — у Львові. Мурахам тепер довіряли не лише доставку речей з пункту А в пункт Б, але і розстановку меблів, підготовку приміщення, а також цікавилися, чи не роблять вони ще й прибирання.

2008 рік

«Чому б ні», — подумали засновники і в 2008 році стали займатися ще і прибиранням або клінінгом.

2009

У жовтні 2009 року автопарк налічував вже 25 машин, а в штаті складалося 200 співробітників — «мурах».

2011

Коли в 2011 році з'явилася ще й послуга доставки покупок до дому, компанія перевалила за 250 чоловік і вже рік тримала титул кращої і найбільшої мувінгової компанії України.

Сьогодні до ваших послуг цілий взвод акуратних і пунктуальних помічників, які завжди готові надати сильну пару рук.

Воспользовались услугами транспортировки Муравья по рекомендации. Скажу сразу - ребята умнички! Все сделали шикарно, аккуратно, оперативно, все профессионально!! Спасибо большое за таких прекрасных сотрудников!
Но, увы, расстроила работа оператора, которая принимала заказ. Во-первых, мы попросили, чтобы ребята захватили стреч, чего она им не передала и, естественно, они ничего не взяли, благо, наш был, но его не хватило и часть мебели была попросту не замотала.
Во-вторых, по телефону нам посчитали время и сказали сумму 2500-3000грн, но! Нам не сказали, что сумма зависит от количества часов работы ребят и стоимость часа. А просто назвали фиксированную сумму. Повторюсь, они работали очень быстро, не тянули время. Но какого было наше удивление, когда нам озвучили сумму в 4000грн! Конечно, мы расплатились, но осадок остался. Когда рассчитываешь на одну сумму, готовишь деньги, а тут...
В общем, работой ребят мы довольны на все 200%, но очень хотелось бы чтобы операторы в будущем озвучивали все ньюансы, касающиеся предполагаемой суммы, дабы избежать подобных сюрпризов в будущем. Это портит Ваш же имидж.

Любовь

Зверталась за допомогою "мурах", а саме розібрати та перенести меблі в будинку на час проведення ремонту, а потім все повернути на свої місця. Робота хлопців вразила! Чисто, тихо, швидко, якісно і за приємну ціну! Ніякого бруду, походів палити! Рекомендую ВСІМ!!!
Прохання до керівництва компаніїї - бажано б хлопцям видавати бавовняні рукавички для роботи з делікатними меблями та предметами інтер'єру

Tamara

Ребята просто супер! Даже не заметила, как прошёл переезд!
Быстро, аккуратно, организованно!

elena

Дякую Мурахам за допомогу з переїздом! Захоплена тим, як кремезні хлопці не лише доставили наші численні речі, а й змогли дбайливо і надійно запакувати навіть найменші дрібниці.
Чудова організація процесу. З вами переїзд був набагато менш стресовим.
Дякую!

Христина

Всем доброго времени суток. Хочу выразить огромную благодарность компании "Муравей" за качественно указанную услугу - помощь в переезде квартиры. Казалось бы такое сумасшедшие и грандиозное событие как переезд может пройти без нервов и потерь. Мой переезд был примерно 3 недели назад, но я не могу не вспомнить и не отметить работу людей, которые так нам помогли в тот день... Всем рабочим: грузчикам и водителю большое уважение, а особенно отметить хочу работу Кучеренко и Карпухно.

Надежда