Історія шляху

Наша історія

1999 рік

Наша історія починається в 1999 році, коли втомившись від переїзду і втративши убитими три вази, четверо друзів вирішили купити Фургон і не покладатися більше на криворуких вантажників. З часом приятелі і рідні стали все частіше просити допомоги у перевезенні речей, тоді й народилася ідея компанії «Муравей».

2004 рік

До 2004 року автопарк компанії розрісся до 5 машин, а в клієнтах числилися мешканці елітних новобудов Києва, будівельні компанії, флористи і дизайнери інтер'єрів. Тоді ж відкрився перший філіал за межами столиці — у Львові. Мурахам тепер довіряли не лише доставку речей з пункту А в пункт Б, але і розстановку меблів, підготовку приміщення, а також цікавилися, чи не роблять вони ще й прибирання.

2008 рік

«Чому б ні», — подумали засновники і в 2008 році стали займатися ще і прибиранням або клінінгом.

2009

У жовтні 2009 року автопарк налічував вже 25 машин, а в штаті складалося 200 співробітників — «мурах».

2011

Коли в 2011 році з'явилася ще й послуга доставки покупок до дому, компанія перевалила за 250 чоловік і вже рік тримала титул кращої і найбільшої мувінгової компанії України.

Сьогодні до ваших послуг цілий взвод акуратних і пунктуальних помічників, які завжди готові надати сильну пару рук.

Заказывали Муравьев для переезда в новый офис. Очень порадовала команда. Работали четко, слажено, каждый знал, что ему делать. Удивило, что практически не отдыхали, хотя переезд длился 14 часов!!! Старшим был Левченко Сергей и вся его команда была очень профессиональна! Остались довольны на 1000000%!!!!! Всей командой Бітрікс24 благодарим Муравьев за помощь с переездом в наш новый дом!

ТОВ "Битрикс24"

Добрый вечер!
Нас перевозили Муравьи, и очень запомнился подряд Олейника.
Очень умные и общительные ребята.
Ко всем вещам подходят с умной головой, так же хочу обратить внимание на старшого на заказе.
У нас был Виталий, очень доволен, и хочу сказать что человек действительно профессионал своего дела.
Вобщем МОЛОДЦЫ!

Василий

Большое спасибо компании "Муравей" за квартирный переезд! С задачей справились на ОТЛИЧНО! Три часа и мы на "новом" месте без особых личных трудозатрат :)

Дмитрий

Вовремя прибыла машина. Газель. Быстро погрузили, машина была загружена целиком, и разгрузили так же быстро. Загрузка в районе 15 мин (ч/сектор). Выгрузка в районе 20 мин (квартира, был лифт). Водитель - он же грузчик. Суммарно с дорогой - час. Оперативно.
Ревизор рекомендует! :)

Светлана, заказ №444

Приехали четко в оговоренное время, быстро, аккуратно, чисто ( !!!), любезно. Очень приятные сотрудники.

Татьяна