Історія шляху

Наша історія

1999 рік

Наша історія починається в 1999 році, коли втомившись від переїзду і втративши убитими три вази, четверо друзів вирішили купити Фургон і не покладатися більше на криворуких вантажників. З часом приятелі і рідні стали все частіше просити допомоги у перевезенні речей, тоді й народилася ідея компанії «Муравей».

2004 рік

До 2004 року автопарк компанії розрісся до 5 машин, а в клієнтах числилися мешканці елітних новобудов Києва, будівельні компанії, флористи і дизайнери інтер'єрів. Тоді ж відкрився перший філіал за межами столиці — у Львові. Мурахам тепер довіряли не лише доставку речей з пункту А в пункт Б, але і розстановку меблів, підготовку приміщення, а також цікавилися, чи не роблять вони ще й прибирання.

2008 рік

«Чому б ні», — подумали засновники і в 2008 році стали займатися ще і прибиранням або клінінгом.

2009

У жовтні 2009 року автопарк налічував вже 25 машин, а в штаті складалося 200 співробітників — «мурах».

2011

Коли в 2011 році з'явилася ще й послуга доставки покупок до дому, компанія перевалила за 250 чоловік і вже рік тримала титул кращої і найбільшої мувінгової компанії України.

Сьогодні до ваших послуг цілий взвод акуратних і пунктуальних помічників, які завжди готові надати сильну пару рук.

Наша компания занимается продажей оборудования для ресторанов и кафе. Постоянно пользуемся вашими услугами для доставки оборудования нашим клиентам. Нравится серьезный подход к работе. Никогда не подводили. Снимаете с нас лишние заботы по доставке. Отлично выполняет свою работу Ирина Зименко. Водители все нормальные адекватные люди, с которыми легко работать. Этот отзыв не для галочки и не бла-бла-бла. Просто очень понравилось работать с этой компанией, где еще кроме этого и хорошие цены.

ООО "Лорд Украина"

Хотим выразить огромную благодарность за помощь при квартирном переезде! У нас была бригада из четырех ребят во главе с Рустамом. Ребята приехали даже чуть раньше, работали слажено, быстро, четко и профессионально. Помогли в текущих вопросах. Все прошло замечательно, и ребята справились даже быстрее, чем оговаривалось. Такое отношение к работе заслуживает уважения и большой благодарности. Рекомендуем!

Диана

Пользуемся услугами "муравьев" с 2007 года. Перевозили как весь офис так и отдельные подразделения, склад. За весь период работы мы абсолютно довольны качеством предоставляемых услуг и профессионализмом сотрудников. С "Муравьем" переезд проходит без стрессов и проблем. Спасибо вам!

Марина, МБФ "Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине"

Спасибо вам ребята! Араму, Валерию, Юрию и Сергею большая благодарность - вы знаете свое дело на отлично!!!

Фонд Кличко

Дуже вдячні співробітникам компанії за наш переїзд. Замовили вранці, до обіду вже приїхали 4ро і настільки швидко і професійно все спакували і винесли. Змогли справитися з надважкою професійною біговою доріжкою, по приїзді на місце повністю її розібрати і занести у вузький дверний прохід. Не уявляю як би ми справилися де Мурах. Дуже вдячні за висококваліфікований і швидкий сервіс!

Iryna