Інші послуги

Зберігання речей

У розпорядженні компанії Мураха® знаходиться просторий склад класу «А», покликаний забезпечити найкращі умови зберігання вантажів будь-якого типу.  Наш склад оснащений системою контролю температури й вологості повітря, антипиловим покриттям підлоги й автономною електростанцією.  Він відповідає вимогам пожежної безпеки та захисту від несанкціонованого доступу до охоронюваних предметів.

Перевезення меблів

Як акуратно винести з квартири величезний, дорогий диван і який орендувати автомобіль, щоб у нього вліз шафа-купе?  Що потрібно розбирати, а що можна перевезти цілком?  Як упакувати антикварний столик?  Усі і не тільки ці питання вирішує команда муверів.

Промисловий переїзд

Підрозділ «Мега-Мураха» - це команда "силачів", яка здатна виконати багатотонні завдання будь-якої складності.  Наприклад, організувати переїзд заводу й перевезти важку спеціалізовану техніку, перемістити триметрову мармурову статую.  «Мега-Мурасі» під силу перевезення важких негабаритних вантажів, промислового й банківського устаткування.

Послуги помічників-різноробів

Надаємо для вашого бізнесу або дому стільки рук, скільки вам буде потрібно для епізодичних або разових робіт. Ніяких людей з вулиці, повна відповідальність компанії у разі непередбачених обставин.

Переїзд будинку

Переїзд будинку без стресу - це наш стандарт, але ми піклуємося щоб ви дістали від нього ще й задоволення.

Доставка меблів

Надійна доставка меблів по всій Україні.

Коробки для переїзду

Коробки протягом багатьох років залишаються найбільш затребуваним пакувальним матеріалом для переїзду.  Дивно, але саме в ці прямокутні ящики з картону може вміститися зміст цілої квартири або просторого офісу.

Складання-розбирання меблів

Швидко, акуратно і професійно зберемо або розберемо ваші меблі, дбайливо спакуємо і все підпишемо.  А якщо буде потрібно то й організуємо перевезення.