Коробки для переїзду

Коробки протягом багатьох років залишаються найбільш популярним пакувальним матеріалом для переїзду. Дивно, але саме в ці прямокутні ящики з картону може вміститися зміст цілої квартири або просторого офісу.

img

Коробки для переїзду виготовляють з гофрованого картону – матеріалу, який являє собою чергування листів рівного картону і паперу хвилеподібної форми (гофрів). Така конструкція робить гофрокартон набагато міцнішими й витривалішими звичайного картону. У залежності від кількості шарів розрізняють 2-, 3-, 5 - і 7-шаровий гофрокартон, причому зі збільшенням кількості аркушів зростає і міцність матеріалу.

Компанія Мураха ® всебічно піклується про своїх клієнтів, тому й до вибору матеріалів для упаковування квартирного або офісного майна підходить особливо уважно і скрупульозно. Здійснюючи переїзди на високому професійному рівні, ми використовуємо в роботі пакувальні матеріали відповідного класу. Мураха ® відмовляється від сумнівних коробок, часто вживаних в переїздах з метою економії, і віддає перевагу високоякісному і надійному п'ятишаровому гофрокартону.

Коробки з п'ятишарового гофрокартону мають хороші характеристики й спеціально призначені для пакування великовагових і крихких речей, які потребують особливого захисту від пошкоджень під час перевезення. По надійності такі коробки не поступаються дерев'яній і пластмасовій тарі, при цьому мають ряд переваг: мала вага, ціна, зручність у використанні та виготовленні індивідуальних розмірів. Саме таким коробкам довіряють професіонали, саме таку упаковку використовує Мураха®.

Доручаючи свій переїзд компанії Мураха®, Ви можете бути впевнені не тільки в професіоналізмі й уважності наших співробітників, але і в надійності використовуваних пакувальних матеріалів, а, отже, в безпеці всього переїзду. На час переїзду наші коробки стануть надійним притулком для Ваших домашніх і офісних супутників: посуду й книг, побутової та комп'ютерної техніки, світильників і картин. У коробки упакуємо документацію, канцелярське приладдя, взуття, іграшки, постільні приналежності та навіть одяг на тремпелях.

img

Для тих, хто планує упакувати свої речі самостійно і бажає купити коробки для переїзду інтернет-магазин "Мурашки.ua" зробив добірку всього необхідного для переїзду!

Не забувайте, що від якості упаковки залежить збереження Ваших речей, а отже, і успіх переїзду в цілому.