Поради по офісному переїзду

  • Довіртеся професіоналам. Офісний переїзд, який має свою, ні з чим незрівнянну специфіку, особливо потребує участі професійної мувінгової компанії. Лише фахівці зможуть виконати переїзд Вашого офісу без втрат – часових, матеріальних, психологічних.

  • Правильно вибирайте дату. Найвдаліший час для офісного переїзду – це вихідні дні та вечірній час доби. Плануйте день перевезення офісу на суботу і неділю, щоб з початку робочого тижня нічого не заважало Вашій компанії займатися своїми звичними справами.

  • Подумайте про упаковку. Переконайтеся в якості пакувальних матеріалів, використовуваних мувінговою компанією, якій Ви вирішите доручити свій офісний переїзд. У разі пакування речей своїми силами, подбайте про наявність достатньої кількості надійних пакувальних засобів – у цьому Вам допоможе інтернет-магазин «Мурашки». Упаковуючи речі, не забувайте підписувати коробки.

  • Сплануйте розставлення у новому офісі. Щоб не довелося кілька разів переставляти офісні меблі, заздалегідь складіть план розміщення меблів і робочих місць у новому офісі та узгодьте його з колегами. Це допоможе організувати робочий процес з перших днів після переїзду.

  • Сповістіть партнерів. За кілька днів до переїзду повідомте своїх клієнтів, партнерів та супровідні служби про майбутній переїзд і повідомте їм адресу і номер телефону Вашого нового офісу.

  • Підготуйте техніку. Напередодні переїзду вимкніть офісне обладнання від електричної та комп'ютерної мережі; переконайтеся, що в керівництві з експлуатації відсутній пункт про спеціалізоване транспортування. Якщо збереглася оригінальна упаковка офісної техніки, використовувати її під час переїзду.

  • Цінності перевезіть самі. Важливі документи та цінні речі перевезіть самостійно, це дозволить уникнути їх втрат серед численного офісного майна.

  • Застрахуйтесь від непередбачених втрат. Ви будете дійсно спокійні за збереження офісних речей під час транспортування, тільки якщо застрахуєте їх. У житті неможливо передбачити все, під час переїзду завжди існує ймовірність неприємного інциденту. Страхування перевезеного майна у такому випадку убезпечить Вас від неприємностей і зайвих витрат.