Як вибрати мувінгову компанію?

Серед великої кількості мувінгових компаній на сучасному ринку логістики знайти дійсно надійного мувера непросто. Головне, що слід зробити – це зайняти активну позицію і добре «прозондувати ґрунт». Чим більше інформації Вам вдасться зібрати, тим легше буде вибрати по-справжньому хорошого перевізника.

Сьогодні візитною карткою будь-якої мувінгової компанії є її інтернет-сайт, де можна дізнатися історію компанії, її вік, «розмах», спектр наданих послуг і т. д. Додаткову інформацію можна почерпнути у спеціалізованій пресі та на присвячених мувінгу інтернет-порталах. Не зайвим буде почитати відгуки, заглянути в так звані «чорні списки». З усіх цих джерел можна скласти загальну картину того, що являє собою конкретна мувінгова компанія, і чи варто їй довіряти.

Якщо уявлення про компанію складається позитивне, то остаточно переконатися в надійності компанії допоможе розмова з її менеджером. Наскільки ця розмова буде повною і грамотною, настільки успішним і комфортним виявиться Ваш майбутній переїзд. Не бійтеся здатися нудним і нав'язливим, не бійтеся ставити багато питань. Цивілізований мувер буде ввічливим з клієнтом і відповість на всі його запитання, та пояснить незрозумілі моменти.

Отже, нижче наведений список питань, який допоможе Вам не помилитися у виборі мувінгової компанії.

  • Пропонує компанія безоплатну оцінку переїзду? Оцінка вартості переїзду вже на початковому етапі дає можливість оцінити витрати, які спричинить переїзд, а також порівняти між собою мувінгові компанії в ціновій площині. Приємно, коли послуга оцінки безоплатна.

  • Яка кінцева вартість переїзду і як вона формується? Поцікавтеся вартістю кожної послуги, що входить у перелік переїзду – так Ви будете точно знати, за що платите.

  • Здійснює компанія переїзди у вечірні години, вихідні та святкові дні? Існує націнка на такий мувінг? Професійні компанії працюють без перерв і вихідних, головне для них – бути корисним для клієнта і задовольнити його потреби.

  • Володіє компанія власним штатом вантажників або залучає до роботи тимчасових працівників? Сумлінні мувери не допускають на роботу людей «з вулиці», мало того, вони забезпечують професійну підготовку своїх співробітників.

  • Який пакувальний матеріал використовує компанія? Солідні компанії завжди пропонують своїм клієнтам різноманітні пакувальні матеріали високої якості.

  • Відповідає вантажний транспорт компанії вимогам перевезення цінного майна? Слід знати, що кузов спеціально призначеного для перевезення автотранспорту повинен бути покритий амортизуючим матеріалом (для пом'якшення ударів при трясці під час транспортування) і оснащений бортовими кріпленнями для фіксації меблів і речей.

  • Скільки часу займе весь переїзд? Досвідчена компанія правильно спланує Ваш переїзд, щоб оптимізувати терміни його виконання.

  • Які правила діють в разі перенесення або скасування переїзду? Ви завжди повинні мати можливість скасувати або перенести Ваш переїзд за кілька днів до початку роботи.

  • Передбачене страхування майна? Страхування переїзду коштом мувера – вірна ознака, що перед Вами відповідальний перевізник. Поцікавтеся, на яких умовах і в якому розмірі страхується майно, що перевозиться.

  • Чи існують рекомендації щодо спрощення переїзду? Досвідчені мувінгові компанії неодмінно поділяться порадами та секретами, здатними допомогти Вам переїхати з мінімальним втратами й максимальним комфортом.