Перевезення квартири і офісу у Львові

Розділ в стадії наповнення. Слідкуйте за оновленнями.

Середній рейтинг

4,5
8 відгуків
 • 5*

  7

 • 4*

  0

 • 3*

  0

 • 2*

  0

 • 1*

  1

Уляна

Перевірений клієнт
18 серпня 2020

Щира подяка мурашкам за надання послуг по переїзду.Хлопці молодці !!!Компанію Мураха рекомендую на всі 100 відсотків.

Уляна

Перевірений клієнт
18 серпня 2020

Замовила коробки, бульбашку, пакувальний папір для зберігання дуже сподобалися. Вони дуже надійні, витривалі, дуже якісні. Пакування провели пофесіонали, я в захваті, все дбайливо упаковали, навіть для скла є окрема упаковка (мій сервіс без проблем надійно упакований!!!! ).
Дівчинка Юля, якісно, та доступно проконсультувала щодо коробок та щодо зберіганння.
Я навіть не переймалася тим як мені ці всі коробки завезти на склад, Мурашки мені все допомогли вирішішити, надали машину та файних хлопців. Склад ну дуже хороший все надійно, доступно, та саме основне що я можу покластися на мурашок та на компанію МУРАХА!!!!!!!

Уляна

Перевірений клієнт
18 серпня 2020

Хотіла подякувати працівникам за якісно надані послуги окремо Єщенку Євгену за мега крутий переїзд, Івану Івановичу за якісну надану косультацію щодо переїзду,та хлопцям муверам які якісно, дбайливо,з турботую, виконали свою роботу. Хлопці це справжні, надійні, ввічливі та взазалі круті працівники які знають свою роботу(зробили пакування речей ,завантаження, розвантаження, упакували всі меблі....). Чесно кажучи я на віть не відчула як з легкістю прийшов переїзд, все було бездогагнно та без ТУРБОТ. Їхні машини просто не перевершені я була просто в приємному шоці, що все на професійному рівні. А саме основне що працівники настільки приємні що аж дух перехоплює, рідко коли можна побачити що працівник отримує задоволення від своєї роботи. Вони настільки турбуються про клієнта що після переїзду в мене спитали чи все добре (дякую Вам за турботу), я рекомендую компані. Мураха на всі 100 відсотків.

Ілона

Перевірений клієнт
6 липня 2020

Приїхали вчасно, але до кінця переїзду до мене зателефонувала менеджер Юля і сказала, що ми повинні доплатити за тонаж, але речі не важили, я багато разів користувалась послугами цієї компанії, але так мені хамили вперше. Маю надію, що керівництво компанії "Мураха" прийме до відома цей прецидент.

Віталій

Перевірений клієнт
30 квітня 2017

Працювали дійсно як мурахи. Замовлення № кр-564 від 27.04.17. "Грузчики- барыги" вас ненавидять. Дякую за роботу.

АннА

Перевірений клієнт
8 серпня 2016

Дякую за швидкий та професійний переїзд! Рекомендую!

ТДВ "Львівагромашпроект"

Перевірений клієнт
21 червня 2016

Українська машинобудівна компанія "Львівагромашпроект" висловлює подяку компанії "Муравей-Украина", а також її львівському підрозділу "Мураха-Захід" за високий професіоналізм, відповідальність, кваліфікованість, швидке і якісне рішення складних завдань.
З метою оптимізації виробничого процесу нашій компанії знадобилося перемістити потокову лінію виробництва в іншу частину міста. Перевізник "Мураха-Захід" запропонував нам свої послуги. Перед виконавцем стояло непросте завдання — перевезти оснащення заводу в кількості 19 верстатів загальною вагою понад 100 тонн в термін від 2 до 4 тижнів. В результаті "мурахи" не тільки розвіяли наші побоювання, а й перевершили всі наші очікування: 5 такелажників впоралися з поставленим завданням всього за 8 днів!
Крім безпосереднього транспортування "мурахи" самостійно демонтували виробниче обладнання і встановили його на новому місці за вказаною схемою. При цьому всі роботи хлопці проводили відповідно до нормативних вимог охорони праці та правил виконання робіт підвищеної небезпеки. Вразило все: грамотно організований процес перевезення, злагодженість дій, чітке розуміння того, що і як потрібно робити. Сподобалася навіть спецформа "мурах".
За підсумками нашої плідної співпраці стверджуємо, що компанія "Муравей-Украина" має значний досвід роботи в сфері навантажувально-розвантажувальних робіт і перевезень і надає дійсно якісний сервіс, а співробітники компанії відрізняються високим професіоналізмом, кмітливістю та чемністю.
ТДВ "Львівагромашпроект" рекомендує компанію "Муравей-Украина" як надійного, професійного та чесного партнера, який з легкістю вирішує багатотонні задачі.

Денис

Перевірений клієнт
30 листопада 2015

Переезжали изо Львова в Харьков. Переезд занял одну ночь и прошел без проблем. Ребята работали оперативно и бережно относились к вещам. После переезда обнаружились несколько мелких дефектов на мебели. Меня попросили оценить ущерб и все возместили.

Ответственные и порядочные люди. Рекомендую.

Розділ в стадії наповнення. Слідкуйте за оновленнями.