Чим відрізняється мувер від вантажника?

Відносно недавно на ринку логістичних послуг з'явилися такі терміни як «мувінгова компанія» і «мувер». Вони походять від англійського слова «moving», який перекладається як «переїзд».

Мувери займаються комплексним перевезенням речей, їх робота полягає в тому, щоб позбавити клієнта від турбот і вберегти його майно. У послуги муверів входить упаковування і розпаковування речей, бережне завантаження і розвантаження, демонтаж та монтаж меблів і техніки, а якщо захочете, то й веселі жарти, щоб переїзд пройшов на позитиві.

«Так це ж вантажники!» - напевно подумаєте ви. Але насправді вантажники та мувери – це різні поняття. І ось вам десять відмінностей між ними.

Мувер vs вантажник: 10 головних відмінностей:

 • Спектр послуг

  Вантажники займаються тільки завантаженням і розвантаженням, їх справа – просто носити коробки.
  Мувери розв'язувати питання переїзду комплексно і супроводжують клієнта на всіх етапах, виконують не тільки завантаження і розвантаження, але і всі супутні роботи: пакують речі, розбирають і збирають меблів, виконують демонтаж і монтаж техніки, розставляють меблі по місцях, прибирають за собою пакувальний матеріал. Коли клієнт вирішив самостійно упакувати свої речі, мувери перед завантаженням перевіряють якість упаковки. І якщо є ризик пошкодження майна, вони пропонують клієнтові або перепакувати самостійно або довірити цю роботу професіоналам, тобто, муверам.

 • Матеріальна відповідальність

  Вантажники не несуть ніякої відповідальності за майно, вона повністю покладається на клієнта. Крім того, клієнти самі повинні стежити за збереженням речей.
  Муверы несуть повну матеріальну відповідальність за майно клієнта на час переїзду. Вони дбайливо переносять речі й так само дбайливо завантажують їх в автомобіль.

 • Організація роботи

  Вантажники не зацікавлені у швидкому виконанні замовлення, їх робочий процес не організований,  вони постійно йдуть на перекур і багато часу витрачають даремно.
  У муверів короткі та організовані перерви, всі етапи розписані так, щоб не було простоїв. Завдяки цьому замовлення виконується дуже швидко.

 • Підготовка і досвід

  Для вантажників допомога з переїздом - це зазвичай підробіток, вони не мають відповідної підготовки й необхідних знань. Більш того, минуле вантажників  невідомо, вони не надають жодних документів.
  Муверы займаються перевезеннями професійно і постійно проходять тривале навчання, а також мають довідку, яка підтверджує їх несудимість.

 • Наявність інструментів

  Звичайні вантажники не привозять з собою інструменти й можуть навіть елементарну викрутку просити у клієнта.
  Муверы завжди приїжджають на замовлення зі своїми інструментами.

 • Графік роботи

  Вантажників не можна замовити цілодобово, зазвичай вони працюють тільки в будні дні і їх робочий день нормований.
  Мувери працюють 24/7, і з ними ви можете переїхати навіть вночі. Це дуже зручно, якщо мова йде про офісний переїзд або ви цілий день на роботі й можете приділити час переїзду тільки пізно ввечері.

 • Поведінка

  Вантажник може нецензурно висловлюватися і грубо жартувати в присутності замовника.
  Мувер завжди ввічливий і не дозволяє собі нецензурну лексику. А якщо і жартує, то тільки для того, щоб підняти настрій клієнту.

 • Зовнішній вигляд

  Звичайні вантажники можуть приїхати в брудному одязі, з запахом перегару або сигарет, іноді їх навіть страшно підпускати до особистих речей.
  Мувер має завжди охайний зовнішній вигляд і його можна ідентифікувати по брендованій уніформі. Таку людину приємно впустити у будинок і довірити йому своє майно.

 • Прорахунок вартості

  Наймаючи для переїзду вантажників, ви заздалегідь не знаєте остаточну вартість їх послуг. Вони беруть оплату за час, а на скільки годин затягнеться перевезення речей, передбачити складно. У підсумку ціна може стати неприємним сюрпризом.
  Мувери заздалегідь прораховують вартість і озвучують її клієнту до початку робіт.

 • Клієнтоорієнтованість

  Вантажникам все одно, як ви будете відгукуватися про їх роботу.
  Мувер, навпаки, зацікавлені надати висококласний сервіс і навіть перевершити ваші очікування, тому що задоволені клієнти та репутація компанії понад усе.

Тепер, коли ви знаєте все відмінності, можете самі вирішити, чиї послуги вам ближче.