TOP-10 помилок при переїзді

Якщо вас найближчим часом чекає переїзд, тоді вам обов'язково потрібно прочитати цю статтю. Ми розберемо десять найчастіших помилок, які люди роблять при перевезенні речей до нового помешкання. Отже, йдемо по черзі.

 • Відсутність маркування

  Розпакування речей – не швидкий процес. І в перші дні найскладніше – знайти необхідні речі. То фен потрібен, то праска, то парасолька у зв'язку зі зміною погоди. Ось і доводиться копирсатися у всіх коробках і в котрий раз приказувати, як же ви не любите переїзди та за що вам ця кара.
  Щоб уникнути подібної ситуації, необхідно заздалегідь продумати маркування коробок і вибрати метод пакування речей. Сортувати їх можна за кількома критеріями: по кімнатах або за місцем зберігання, призначенням або по приналежності конкретній людині. Крім того, бажано підписувати коробки мінімум з двох боків: збоку і зверху, щоб маркування точно було видно.

 • Старий мотлох у нову квартиру

  Часто нам шкода викинути зламані, непотрібні речі й вони складуються на верхніх полицях, під ліжком чи займають половину балкона. Переїзд в нову квартиру – це прекрасний привід позбавитися від старого мотлоху. Старий посуд, зношене взуття або одяг, поламані стільці та побутова техніка, які вже рік чекають ремонту, і так далі. Якщо за рік ви не звернулися до цих речей, значить, вони й надалі не знадобляться вам. Тому упаковуючи речі для переїзду, залиште пару коробок для сміття, щоб не захаращувати ними нове житло.

 • Немає плану розміщення меблів

  Розпакування речей в новому будинку – досить трудомісткий процес. Щоб полегшити його, бажано заздалегідь визначитися, де меблі будуть стояти. Так можна відразу з вантажного автомобіля занести дивани, шафи, столи та інші предмети інтер'єру на потрібне місце. Це прискорить процес розпакування інших речей і вбереже квартиру від можливих пошкоджень.

 • Економія на пакувальних матеріалах

  Купувати коробки, бульбашкову плівку і широкий скотч – це, на думку багатьох, зайва трата грошей. Тому при пакуванні речей в хід йде все, що є вдома: сміттєві пакети, валізи, пошарпані коробки від побутової техніки. А під час розпакування виявляється, що розбилося пару келихів, на дзеркалі утворився скол, а рамка фотографії тріснула із-за тиску. Щоб нічого не затьмарювало ваше новосілля, краще заздалегідь подумати, що і куди упаковувати. Купити рулон пухирчастої плівки та десяток міцних коробок дешевше, ніж придбати нове дзеркало або комплект келихів.

 • Вантажник окремо, машина окремо

  Плануючи переїзд, ви подивилися ціни на послуги вантажників і ціни на вантажне таксі. В одній компанії акція: три години роботи вантажника за ціною двох, друга компанія дуже дешево пропонує орендувати Газель. Здавалося б, очевидне рішення: потрібно замовляти вантажника і водія в різних місцях, щоб заощадити пару сотень. Але на практиці все складніше. Хтось із них може запізнитися або взагалі не приїхати, а простій оплачувати доведеться все одно. І ось з економії ваша ідея перетворилася на непередбачені витрати. Тому краще замовляти комплексно послуги вантажників і водія.

 • Меблі не потрібно запаковувати

  Саме так думають 99% тих, що переїжджають. Навіщо витрачати стретч-плівка на кухонні шафки, що з ними станеться? Як мінімум, може бути скол. Або при перевезенні відкриються дверцята і пошкодять речі, які поруч. Або вже в новій квартирі ці самі дверцята шафки зачепить куточком ідеально прошпакльовані стіни – і «Привіт, ремонт». М'які меблі потрібно упаковувати теж, щоб вона не забруднилася. Хімчистка – задоволення не з дешевих.

 • Переїзд з дітьми

  Якщо у вас є маленькі діти, ви знаєте, що з ними іноді складно навіть підлогу помити, не кажучи вже про переїзд. Метушня і чужі люди в будинку, які забирають кудись улюблені ліжечко та іграшки, зайняті мама і тато, купа небезпечних речей у вільному доступі – це не найкраща ситуація для дитини. Залиште його на день переїзду у бабусі або переїжджайте, поки він у садочку. Так ви позбавите себе і малюка від зайвих нервів.

 • Самі впораємося

  Ще один невиправданий вид економії – перевезення речей особистим легковим автомобілем за кілька разів. Навіть якщо у вас є причіп, він не розв'яже проблему. Ви витратите зайві гроші на паливо, катаючись туди-сюди. Причіп не гарантує збереження речей і на практиці в нього поміщається зовсім небагато, тому переїзд вам здасться вічністю і може розтягнутися на кілька днів чи тижнів.

 • Перевезення зібраних меблів без попередніх замірів

  Багато хто лінується або просто не знає, що перед перевезенням меблів потрібно точно заміряти дверні проходи, габарити ліфта і двері під'їзду, причому як на старому місці, так і на новому. Маючи цю інформацію, ви зможете вирішити, які меблі розбирати, а які поїдуть цілком. Але деякі елементи меблів все ж таки обов'язково доведеться розбирати або знімати. Це, наприклад, висувні ящики, дверцята, іноді ніжки столу або дивану. Тому, що дверцята відкриваються в самий непідхожий момент, ящики вилітають, а ніжки випадково можуть відламатися, за щось зачепитися і не дозволяють раціонально використати об'єм кузова при завантаженні.

 • Пакуйте все, потім розберемося

  Щоб прискорити процес завантаження і вивантаження, господарі часто пускають його на самоплив. У підсумку вантажники складають всі коробки, мішки, валізи в одну купу в кузові машини, а потім такою ж загальною купою заносять в приміщення. А тепер уявіть: ввечері ви переїхали в нову квартиру, а вранці, збираєтеся на роботу і в цьому заметі з коробок намагаєтеся знайти одяг, взуття, зубну щітку, чашку кави. А якщо в цій метушні ще й дитину треба в школу зібрати? Погодьтеся, перспектива не дуже. Щоб з вами такого не сталося, рекомендуємо речі на перший день скласти в окрему коробку і потім поставити її на чільне місце при розвантаженні речей. Тоді ранок в новому будинку не обернеться кошмаром.

Як бачите, зміна місця проживання – справа непроста, це вимагає певної підготовки, планування і допомоги. По суті, головна помилка при переїзді – здійснювати його самотужки. Так поступають багато людей і в підсумку жертвують своїми нервами, часом і цілісністю свого майна. Зараз є можливість звернутися до хороших фахівців і нарешті позбутися стереотипу, що переїзд – це кара Господня. Адже насправді переїзд – це зміни на краще і новий етап в житті.