Як спланувати квартирний переїзд з мувінговою компанією?

Якщо Ви вирішили доручити свій квартирний переїзд мувінговій компанії Мураха®, значить Ви вже на півдорозі до успішного і комфортному переїзду. Вам ні про що турбуватися, за Вас все зроблять професіонали. Однак навіть такий переїзд починається з чіткого розуміння того, що відбувається і складання основного плану дій.

  • Зверніться в компанію Мураха® не менш ніж за тиждень до планованої дати переїзду. Вивчіть послуги, дізнайтеся вартість, уточніть деталі.

  • Відсортуйте майно. Зміна місця проживання – хороший привід навести порядок серед речей. Все непотрібне продайте, віддайте або викиньте.

  • Цінні речі, документи, гроші перевезіть самостійно і заздалегідь, на час переїзду віддайте їх на зберігання в надійне місце.

  • Подбайте про те, щоб в день переїзду було вільним хоча б одне паркувальне місце біля Вашого будинку і, при можливості, зарезервуйте вантажний ліфт.

  • Якщо у Вашій родині є домашні вихованці, попросіть родичів або друзів доглянути за ними на час переїзду.

  • Сплануйте свій час, поки команда Мурахи® буде працювати над Вашим переїздом. Проведіть його приємно і з користю для себе і сім'ї. Зарезервуйте квитки в театр або кіно, влаштуйте пікнік в парку з дітьми сходіть в дитячий розважальний комплекс.

  • По завершенню переїзду перевірте цілісність речей, які були упаковані та розпаковані співробітниками нашої компанії. Якщо раптом виявляться пошкодження або дефекти, вкажіть на них відповідальному за переїзд – Вам обов'язково буде відшкодовано завдані збитки. (У таких випадках важливим є момент страхування перевезеного майна, і приємно, коли цю послугу мувери надають безоплатно).

Професійний комплексний переїзд виявиться для Вас непомітним: він швидко закінчується, ледь встигнувши розпочатися. А ось Ваше життя на новому місці наповниться радістю і щастям, адже переїзд – це завжди зміна на краще!