Як заощадити на квартирному переїзді?

У сучасного квартирного переїзду є дві сторони медалі: якість і ціна. З одного боку, з появою мувінгових компаній переїзд придбав цивілізований і професійний характер, з іншого – витрати на перевезення майна помітно підросли. Тоді виникає питання: як знизити витрати, не втративши в якості? Як заощадити на квартирному переїзді?

Може спробувати виконати квартирний переїзд своїми силами? – Ні, краще залишити цю ідею у своїй уяві, бо насправді такий переїзд не виправдає надій. Самостійний переїзд вимагає колосальних фізичних зусиль і емоційних витрат і, на жаль, дуже часто закінчується плачевно.

Економити на переїзді потрібно грамотно! Тому ідеальним варіантом є поєднання особистої активності та досвіду професійного перевізника. Якщо Ви хочете позбавити себе від зайвих грошових витрат під час переїзду, Вам варто взяти ініціативу у свої руки й самостійно виконати певний обсяг робіт, а такі важливі справи, як вантажно-розвантажувальні роботи та транспортування, краще доручити професіоналам.

Ось перелік конкретних дій, які допоможуть Вам заощадити на квартирному переїзді:

  • Почніть планування переїзду заздалегідь, підберіть надійну транспортну компанію, розрахуйте терміни. Не залишайте все на останній день, інакше зміна місця проживання обійдеться в рази дорожче.

  • Влаштуйте ретельну ревізію своїх речей. Все непотрібне розпродайте, віддайте або викиньте. Так Ви зможете помітно скоротити обсяг майна, що переїжджає і заощадити на вартості переїзду.

  • Подбайте про пакувальні матеріали: для речей, що не вимагають особливого захисту під час перевезення, підготуйте великі поліетиленові мішки й місткі сумки/валізи; для крихких речей, посуду і дорогої техніки купіть професійні коробки для переїзду, пакувальний папір і повітряно-бульбашкову плівку.

  • З'ясуйте, як проводиться розбирання меблів і демонтаж побутової техніки – напередодні переїзду Ви зможете виконати ці операції самостійно.

  • Істотно скоротить Ваші витрати на квартирний переїзд етап пакування майна. Завантажте наш посібник по самостійному переїзду, або пошукайте в інтернеті професійні поради по пакуванню речей домашнього вжитку, і Ви без особливих зусиль запакуєте левову частку свого майна. Якщо в особистих здібностях упаковування цінних речей Ви все ж сумніваєтеся, залиште їх професійним пакувальникам – це буде коштувати того, щоб в новому будинку Ви виявили ці речі в цілості й схоронності.

  • Вартість послуг мувінгової компанії рахується погодинно роботою вантажників-пакувальників і вантажного автотранспорту, тому у Ваших інтересах максимально скоротити час цієї роботи. Слід заздалегідь (!) упакувати все майно, підписати коробки та розставити їх так, щоб було зручно виносити. Не звалюйте коробки купою і не розкидайте по всій квартирі – габаритні предмети розмістіть ближче до виходу, коробки з крихкими речами поставте в найдальшу кімнату.

  • Якщо Ви маєте у своєму розпорядженні власний автомобіль, то по можливості перевезіть в нову квартиру частину речей. Це, зокрема, скоротить час роботи вантажників.

  • І головне, не захоплюйтеся економією! Надто скорочуючи витрати на переїзд, Ви ризикуєте виявити куди більші втрати по його закінченню.