«Мурасі» — 15 років!

Вересень — особливий місяць у «мурашиному» календарі, адже саме на початку осені велика «мурашина» родина святкує день народження рідної компанії. В цьому році це не звичайний день народження, а особливий, ювілейний. Працьовитому, відповідального і життєрадісному «Мурасі» виповнилося 15 років!

Урочистості з цього приводу теж вийшло особливим. Свято пройшло на свіжому повітрі, як завжди, активно, весело і дружно. Перевтілившись в індіанців, завжди компетентні і ввічливі співробітники компанії, дали волю своїй фантазії, творчості та пустощам. Хлопці ставали учасниками давніх ритуалів і виконували містичні завдання, задобрювали духів і танцювали біля багаття, випробовували себе на спритність і кмітливість у складних і одночасно кумедних конкурсах. А ще сміялися, відпочивали, розважалися і, звичайно ж, отримували подарунки.

В цей день лунало багато сміху, добрих слів, радісних і життєствердних побажань, а в повітрі витало відчуття взаємної підтримки та єдності. Адже ставши старше, «Мураха» став не тільки досвідченішим і професійнішим, але і згуртованішим і більш цілісним, і готовим впевнено рухатися вперед, назустріч новим цілям і новим досягненням!

img