Хотіла подякувати працівникам за якісно надані послуги окремо Єщенку Євгену за мега крутий переїзд, Івану Івановичу за якісну надану косультацію щодо переїзду,та хлопцям муверам які якісно, дбайливо,з турботую, виконали свою роботу. Хлопці це справжні, надійні, ввічливі та взазалі круті працівники які знають свою роботу(зробили пакування речей ,завантаження, розвантаження, упакували всі меблі....). Чесно кажучи я на віть не відчула як з легкістю прийшов переїзд, все було бездогагнно та без ТУРБОТ. Їхні машини просто не перевершені я була просто в приємному шоці, що все на професійному рівні. А саме основне що працівники настільки приємні що аж дух перехоплює, рідко коли можна побачити що працівник отримує задоволення від своєї роботи. Вони настільки турбуються про клієнта що після переїзду в мене спитали чи все добре (дякую Вам за турботу), я рекомендую компані. Мураха на всі 100 відсотків.

Уляна

Була затримка по часу, але все було зроблено оперативно, уважно та дуже охайно.

Віра

Остался неприятный осадок от переезда, который организовывала для нас компания.
Мы переезжали из Харькова в Киев. Заказывали переезд с упаковкой всех наших вещей, погрузкой и разгрузкой.

Недостатки:
1. Неправильная оценка времени!!!
Представитель компании оценил время, которое потребуется на упаковку и погрузку, как 2 часа. Мы решили расчитывать на 4 часа при планировании. В конечном итоге сотрудникам понадобилось ДЕСЯТЬ часов на упаковку и погрузку наших вещей! Это с учетом того, что мы упаковали 60% наших вещей самостоятельно накануне.
Мы бы опоздали на поезд в Киев, если бы арендодатель не согласился подождать в квартире, пока все вещи погрузят.
2. Привезли недостаточно материала для упаковки
Было недостаточно картона для упаковки мебели и пленки. Мне кажется, можно брать упаковочный материал с запасом, чтобы потом не нужно было бежать в магазин.
3. Неиспользованные коробки нам отправили в Киев вместе с остальными вещами и нам нужно было платить 300 грн, чтобы сотрудники в Киеве увезли их. Непонятно, почему их нельзя было просто оставить в Харькове.

Положительные моменты:
1. Было приятно, что накануне переезда и разгрузки нам приходили оповещения с именами и контактными номерами сотрудников.
2. Команда в Киеве быстро разгрузила и распаковала наши вещи.

Ирина

Замовила коробки, бульбашку, пакувальний папір для зберігання дуже сподобалися. Вони дуже надійні, витривалі, дуже якісні. Пакування провели пофесіонали, я в захваті, все дбайливо упаковали, навіть для скла є окрема упаковка (мій сервіс без проблем надійно упакований!!!! ).
Дівчинка Юля, якісно, та доступно проконсультувала щодо коробок та щодо зберіганння.
Я навіть не переймалася тим як мені ці всі коробки завезти на склад, Мурашки мені все допомогли вирішішити, надали машину та файних хлопців. Склад ну дуже хороший все надійно, доступно, та саме основне що я можу покластися на мурашок та на компанію МУРАХА!!!!!!!

Уляна

Прекрасная работа менеджеров из МегаМуравья! Поиск+подача машины - от 40 мин, задачи оперативно решались по ходу поступления, быстрая доставка - спс водителям!

Василий