Міні-переїзд

Почни тут свій успішний переїзд

Передзвоніть мені
Задати питання

Експрес-переїзд

Експрес-переїзд – нова послуга від компанії Мураха. Це той самий високий рівень якості послуг, який ми впродовж багатьох років надаємо своїм клієнтам. Тільки тепер для вас є ще й міні-формат переїзду для маленьких обсягів речей або навіть штучних перевезень.
Ми надаємо малогабаритний автомобіль з вантажопідйомністю до 500 кг і об'ємом кузова до 3 куб. м., на якому до вас приїжджає тільки водій-мувер. Оскільки задіяний лише один співробітник і використовується невеликий транспорт, ви отримуєте доступну за вартістю і таку ж високу за якістю послугу.

Експрес-переїзд: що це значить

«Експрес»  - це не тільки «швидко», оперативність виконання ми гарантуємо апріорі. «Експрес» - це позначення нашого нового формату. До такого переїзду не потрібно довго готуватися або планувати його за тиждень. Телефонуйте  - і ми найближчим часом самі приїдемо, упакуємо, завантажимо, перевеземо. Іншими словами, це прискорений варіант переїзду, якщо речей у вас небагато.

Якщо ж потрібно перевезти великогабаритні речі, які не розбираються на деталі, наприклад, пральну машинку, тут потрібна буде допомога клієнта або ж другого мувера. Тому що в таких випадках один мувер фізично не зможе завантажити великі предмети в машину.

Міні-переїзд: коли знадобиться?

Експрес-переїзд орієнтований на те, щоб задовольнити потреби приватних осіб, а також власників бізнесу при малоформатних переїздах. Така послуга може знадобитися в самих різних ситуаціях.

Для приватних осіб:

  • якщо потрібно забрати особисті речі зі старого місця роботи;

  • щоб привезти покупки з будівельного магазину додому;

  • якщо це дрібний квартирний переїзд, наприклад, з орендованого житла, коли вся меблі та техніка залишається у господарів;

  • якщо ви вже перевезли основну масу речей з колишньої квартири в нову, але потім виявили, що щось все-таки залишилося на верхніх полицях шаф, під ліжком чи на балконі;

  • коли потрібно на пару тижнів переїхати до друзів або родичів на час ремонтних робіт у вашому домі.

Для бізнесу:

  • якщо ви проводите виїзні заходи і потрібно перевезти обладнання або меблі;

  • коли необхідно привезти в офіс нове обладнання або вивезти старе, наприклад, на ремонт;

  • якщо ваш автомобіль для доставки товарів зламався, а у вас термінові замовлення від клієнтів

  • якщо ви отримаєте на пошті великогабаритну посилку, яка не поміститься в ваш особистий легковий автомобіль

Тепер мувінгова компанія Мураха може перевезти не тільки вашу квартиру або офіс, але і невеликі предмети, наприклад, декілька стільців або особисті речі без меблів при квартирному або офісному переїзді. А може бути, вам потрібно зняти, упакувати, перевезти і повісити за новою адресою тендітну люстру? Тоді теж можете звертатися до нас, тому що ніхто так дбайливо не відноситься до вашого майна, як муверы компанії Мураха.

Переваги нашої нової послуги

Як перевезти речі, які не поміщаються в легковий автомобіль? Можна, звичайно, замовити вантажне таксі. Але чи вирішить це повністю Вашу проблему? В такій послузі передбачена тільки подача машини і перевезення речей з точки А в точку Б. Всі інші етапи, такі як упаковка, завантаження, вивантаження речей, клієнт повинен виконувати самостійно. Вантажне таксі не бере на себе відповідальність за майно. Наприклад, якщо ви недостатньо добре спакували келихи і вони розбилися, поки ви їхали по купинах, це виключно ваша проблема. А якщо потрібно перевезти великогабаритний предмет, у випадку з вантажним таксі вам доведеться або кликати на допомогу друзів, або наймати окремо вантажника. Водій в завантаженні зазвичай не бере участь.

Але нарешті-то можете забути про всі ці «принади» переїзду. Наша компанія цінує не тільки ваше майно, але і ваш час, а також сили. Звертаючись до нас, не потрібно думати, де взяти пакувальний матеріал і як завантажити всі речі в автомобіль. Наші муверы, приїжджаючи на замовлення, привозять все необхідне: надійні картонні коробки, бульбашкову плівку, скотч і завжди беруть їх з запасом. Але ви оплачуєте тільки той матеріал, який був використаний. Інше муверы забирають з собою.

На час виконання замовлення ми несемо повну відповідальність за ваше майно і надаємо повний спектр послуг, які необхідні для якісного і оперативного переїзду. Це демонтаж меблів і її збірка, відключення та підключення техніки, упаковка речей і їх розпаковування за новою адресою.

Тепер ви можете замовити у нас перевезення речей в будь-якому обсязі. Ми допоможемо вам перевезти і величезну шафу, і крихку кришталеву люстру вашої бабусі. Неважливо, скільки речей ми веземо, головне, як ми це робимо - оперативно, якісно і дбайливо. Щоб замовити послугу експрес-переїзду, пишіть або дзвоніть на вказаний номер.

Переезжала 2 января 2018 и очень переживала, так как Новый год, но все прошло прекрасно! Ребята приехали вовремя, аккуратно собрали все вещи ( одежда, обувь, бытовая техника, два дивана, демонтаж кондиционера). Оперативно занесли все это на шестой этаж без лифта)) Очень довольна!

Мария

Компания ООО «Голден Телеком» этим письмом выражает благодарность ТМ «Муравей» за качественно выполненную работу по транспортировке офисной мебели и оборудования в новый офис. Мы хотим отметить, что мебель и оборудование были перевезены по безупречной схеме, которая гарантировала сохранность и невредимость перевозимого имущества.

ООО «Голден Телеком»

Огромное спасибо за качественный квартирный переезд 14-15.01.2014 из Харькова в Киев. Честно говоря, когда возник вопрос переезда, был в шоке. Муравьев нашел случайно по интернету. Очень благодарен профессиональной работой ребят из Харькова - разборкой шкафа-купе, качественной и быстрой погрузкой машины, а так же добросовестной и аккуратной работой по разгрузке в Киеве. Всем рекомендую. Огромное спасибо.

Николай

После помощи муравьев в перевозке мебели с одной квартиры на другую, хранении на складе и естественно возврата всей мебели на законное место обнаружилось несколько негативных моментов.

После озвучивания проблем контролю качества, в дело вмешалось руководство компании.

Приятно что все свои косяки компания исправила и даже немного больше.

Приятно что все-таки есть в Украине компании для которых мнение клиентов и собственная репутация не пустой звук.

И приятно то что люди готовы признавать свои ошибки и исправлять их. Особое спасибо операционному директору Евгению и операционному менеджеру Виталию за профессионализм и оперативность.

Александр

Очень благодарны специалистам, которые работали у нас на переезде команды в офисе.
Фамилии ребят: Солонский и Гладкий, все было выполнено очень быстро, грамотно и качественно.

Ciklum