Міні-переїзд

Почни тут свій успішний переїзд

Передзвоніть мені
Задати питання

Експрес-переїзд

Експрес-переїзд – нова послуга від компанії Мураха. Це той самий високий рівень якості послуг, який ми впродовж багатьох років надаємо своїм клієнтам. Тільки тепер для вас є ще й міні-формат переїзду для маленьких обсягів речей або навіть штучних перевезень.
Ми надаємо малогабаритний автомобіль з вантажопідйомністю до 500 кг і об'ємом кузова до 3 куб. м., на якому до вас приїжджає тільки водій-мувер. Оскільки задіяний лише один співробітник і використовується невеликий транспорт, ви отримуєте доступну за вартістю і таку ж високу за якістю послугу.

Експрес-переїзд: що це значить

«Експрес»  - це не тільки «швидко», оперативність виконання ми гарантуємо апріорі. «Експрес» - це позначення нашого нового формату. До такого переїзду не потрібно довго готуватися або планувати його за тиждень. Телефонуйте  - і ми найближчим часом самі приїдемо, упакуємо, завантажимо, перевеземо. Іншими словами, це прискорений варіант переїзду, якщо речей у вас небагато.

Якщо ж потрібно перевезти великогабаритні речі, які не розбираються на деталі, наприклад, пральну машинку, тут потрібна буде допомога клієнта або ж другого мувера. Тому що в таких випадках один мувер фізично не зможе завантажити великі предмети в машину.

Міні-переїзд: коли знадобиться?

Експрес-переїзд орієнтований на те, щоб задовольнити потреби приватних осіб, а також власників бізнесу при малоформатних переїздах. Така послуга може знадобитися в самих різних ситуаціях.

Для приватних осіб:

  • якщо потрібно забрати особисті речі зі старого місця роботи;

  • щоб привезти покупки з будівельного магазину додому;

  • якщо це дрібний квартирний переїзд, наприклад, з орендованого житла, коли вся меблі та техніка залишається у господарів;

  • якщо ви вже перевезли основну масу речей з колишньої квартири в нову, але потім виявили, що щось все-таки залишилося на верхніх полицях шаф, під ліжком чи на балконі;

  • коли потрібно на пару тижнів переїхати до друзів або родичів на час ремонтних робіт у вашому домі.

Для бізнесу:

  • якщо ви проводите виїзні заходи і потрібно перевезти обладнання або меблі;

  • коли необхідно привезти в офіс нове обладнання або вивезти старе, наприклад, на ремонт;

  • якщо ваш автомобіль для доставки товарів зламався, а у вас термінові замовлення від клієнтів

  • якщо ви отримаєте на пошті великогабаритну посилку, яка не поміститься в ваш особистий легковий автомобіль

Тепер мувінгова компанія Мураха може перевезти не тільки вашу квартиру або офіс, але і невеликі предмети, наприклад, декілька стільців або особисті речі без меблів при квартирному або офісному переїзді. А може бути, вам потрібно зняти, упакувати, перевезти і повісити за новою адресою тендітну люстру? Тоді теж можете звертатися до нас, тому що ніхто так дбайливо не відноситься до вашого майна, як муверы компанії Мураха.

Переваги нашої нової послуги

Як перевезти речі, які не поміщаються в легковий автомобіль? Можна, звичайно, замовити вантажне таксі. Але чи вирішить це повністю Вашу проблему? В такій послузі передбачена тільки подача машини і перевезення речей з точки А в точку Б. Всі інші етапи, такі як упаковка, завантаження, вивантаження речей, клієнт повинен виконувати самостійно. Вантажне таксі не бере на себе відповідальність за майно. Наприклад, якщо ви недостатньо добре спакували келихи і вони розбилися, поки ви їхали по купинах, це виключно ваша проблема. А якщо потрібно перевезти великогабаритний предмет, у випадку з вантажним таксі вам доведеться або кликати на допомогу друзів, або наймати окремо вантажника. Водій в завантаженні зазвичай не бере участь.

Але нарешті-то можете забути про всі ці «принади» переїзду. Наша компанія цінує не тільки ваше майно, але і ваш час, а також сили. Звертаючись до нас, не потрібно думати, де взяти пакувальний матеріал і як завантажити всі речі в автомобіль. Наші муверы, приїжджаючи на замовлення, привозять все необхідне: надійні картонні коробки, бульбашкову плівку, скотч і завжди беруть їх з запасом. Але ви оплачуєте тільки той матеріал, який був використаний. Інше муверы забирають з собою.

На час виконання замовлення ми несемо повну відповідальність за ваше майно і надаємо повний спектр послуг, які необхідні для якісного і оперативного переїзду. Це демонтаж меблів і її збірка, відключення та підключення техніки, упаковка речей і їх розпаковування за новою адресою.

Тепер ви можете замовити у нас перевезення речей в будь-якому обсязі. Ми допоможемо вам перевезти і величезну шафу, і крихку кришталеву люстру вашої бабусі. Неважливо, скільки речей ми веземо, головне, як ми це робимо - оперативно, якісно і дбайливо. Щоб замовити послугу експрес-переїзду, пишіть або дзвоніть на вказаний номер.

Коллектив ПФЛ выражает благодарность компании «Муравей» за квалифицированную организацию офисного переезда.

В ходе переезда был выполнен большой объем работ по перевозке мебели и имущества компании, разборки и сборки офисных шкафов. Организация переезда была четко спланирована, транспортировка мебели и оргтехники осуществлена в кратчайшие сроки.
Особенно хочется отметить профессионализм и чувство ответственности персонала, а также высокую квалификацию перевозчиков и упаковщиков, что в совокупности позволяет коллективу Вашей компании оказывать услуги высокого качества по перевозке имущества. Все работы были выполнены в должный срок и на высоком уровне.

Желаем коллективу компании «Муравей» успехов в бизнесе и такой же отлаженной и оперативной работы.

Будем рады дальнейшему сотрудничеству.

Профессиональная футбольная лига

Спасибо большое отделу клининга , а особенно Александру и его бригаде ) за качественное выполнение работ ) с Вами мир проще )))

Постоянный клиент)

Лень писать было, надиктовал голосом: https://drive.google.com/open?id=1oVcbvL5Rw9quZBgCED-tX7C1bLMhVBX9

Виталий

Спасибо большое!
Всё прошло очень оперативно спокойной, без малейшей нервотрёпки.
Я очень боялась этого переезда, но, благодаря вам, почти не заметила его)))

Наталья

Большое спасибо "Муравьям" за качественный, своевременный и не дорогой переезд нашего офиса. За время нашего переезда "Муравей" всегда быстро и эффективно реагировал на все наши просьбы; своевременно предоставлял транспорт и персонал, учитывая все нюансы. Особую благодарность хотим выразить менеджеру по продаже услуг Алимовой Юле, которая в своей работе показала наивысший уровень профессионализма и лояльности к клиенту. В завершении нашего сотрудничества хотим поблагодарить "Муравей" за переезд и порекомендовать всем! Оценка 5+

СБК