Звільняємо простір для життя!

Почни тут свій успішний переїзд

Передзвоніть мені

Зберігання речей

У цьому році послуга зберігання речей стає все більш затребуваною, як у приватних осіб, так і у бізнесу. Скористатися складським або тимчасовим зберіганням можна (і потрібно): під час квартирного або офісного переїзду, ремонту, при скороченні житлових, офісних і торгових площ, на час тривалого відрядження або здачі квартири. Використання послуги зберігання речей істотно спростить ваше життя.

Ми надаємо також послуги фулфілменту - сортування та відбір зберігається на наших складах вантажу, його маркування та відправка за адресами замовника".

Петро Шинкарчук, Завідувач складом мувінгової компанії “Мураха”.

img

Наші переваги

  • У нас надійно зберігаються найрізноманітніші речі: від тендітних предметів інтер'єру, музичних інструментів і просто старих речей до габаритного обладнання і великої офісної техніки всіх видів.

  • У нашому розпорядженні просторий склад класу «А», який оснащений системою контролю температури і вологості повітря, антипиловим покриттям підлоги і автономною електростанцією.

  • Він відповідає вимогам пожежної безпеки та захисту від несанкціонованого доступу до охоронюваним предметів.

  • Ви в будь-який момент можете замовити доставку нашим транспортом на склад і також легко забрати свої речі в будь-який зручний час.

  • Оперативно змінюйте термін зберігання чергового менеджера  або не забудьте замовити доставку зі складу до квартири, будинку чи офісу в іншому районі, місті чи країні.

  • Наші досвідчені Мувери і Водії проведуть розбирання-складання, навантаження-вивантаження, пакування та відвантаження поштовими службами.

Більше 5000 успішних зберігань та фулфілментів

  • Замовляйте складське зберігання або фулфілмент, якщо Ви: зі Львова, Житомира, Вінниці, Києва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя або Харкова або їх передмість.

  • Не довіряєте перевезення зберігання і фулфілмент своїх вантажем першому зустрічному і вибираєте тільки перевірені компанії.

  • Рекомендуєте послуги зберігання або фулфілменту для своїх партнерів, колег, друзів або рідних.

Ціна

Доставка ваших вантажів на наш склад або з нього від 990 грн
Упаковка та розвантажувально-навантажувальні роботи від 150 грн
Зберігання будь-яких речей на складі від 200 грн
Фулфілмент ваших товарів від 1000 грн

УВАГА: Вартість вашого замовлення розрахує черговий менеджер з 09.00 до 20.00 без вихідних.

Це треба  знати

ТОП помилок та запитань від клієнтів при виборі складу для зберігання

Хотели бы выразить свою благодарность Вашей компании, в частности сотрудникам, которые обрабатывали заказ №35791 за профессиональную организацию переезда. Благодарим Романа и его помощника за оперативность, слаженность в работе и бережное отношение к имуществу.

Катерина

Спасибо вам ребята! Араму, Валерию, Юрию и Сергею большая благодарность - вы знаете свое дело на отлично!!!

Фонд Кличко

Хотим поблагодарить коллектив компании "Муравей" за быструю и качественную работу. Отдельное спасибо менеджеру Вадиму, за подробную консультацию и профессионализм.Теперь будем рекомендовать ВАС всем своим друзьям.

Маргарита, Артем

Вы классные!!!

Игорь

Уже стало хорошей традицией обращаться за помощью в переезде к "МУРАВЬЮ". И вот мы снова меняем офис на более просторный и светлый. Отдаю спокойно ключи Муравьям (бригада Вороны Владимира) и через 2 часа вхожу в "новый дом" (т.е.офис): мебель уже оптимально расставлена, даже все офисные мелочи на своих местах, столы собраны, а ребята готовы к Новым Вершинам. Спасибо, что не расслабляетесь. То же качество, тот же комфорт.

ООО "Маранта Нова"