Звільняємо простір для життя!

Почни тут свій успішний переїзд

Передзвоніть мені

Зберігання речей

У цьому році послуга зберігання речей стає все більш затребуваною, як у приватних осіб, так і у бізнесу. Скористатися складським або тимчасовим зберіганням можна (і потрібно): під час квартирного або офісного переїзду, ремонту, при скороченні житлових, офісних і торгових площ, на час тривалого відрядження або здачі квартири. Використання послуги зберігання речей істотно спростить ваше життя.

Ми надаємо також послуги фулфілменту - сортування та відбір зберігається на наших складах вантажу, його маркування та відправка за адресами замовника".

Петро Шинкарчук, Завідувач складом мувінгової компанії “Мураха”.

img

Наші переваги

  • У нас надійно зберігаються найрізноманітніші речі: від тендітних предметів інтер'єру, музичних інструментів і просто старих речей до габаритного обладнання і великої офісної техніки всіх видів.

  • У нашому розпорядженні просторий склад класу «А», який оснащений системою контролю температури і вологості повітря, антипиловим покриттям підлоги і автономною електростанцією.

  • Він відповідає вимогам пожежної безпеки та захисту від несанкціонованого доступу до охоронюваним предметів.

  • Ви в будь-який момент можете замовити доставку нашим транспортом на склад і також легко забрати свої речі в будь-який зручний час.

  • Оперативно змінюйте термін зберігання чергового менеджера  або не забудьте замовити доставку зі складу до квартири, будинку чи офісу в іншому районі, місті чи країні.

  • Наші досвідчені Мувери і Водії проведуть розбирання-складання, навантаження-вивантаження, пакування та відвантаження поштовими службами.

Більше 5000 успішних зберігань та фулфілментів

  • Замовляйте складське зберігання або фулфілмент, якщо Ви: зі Львова, Житомира, Вінниці, Києва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя або Харкова або їх передмість.

  • Не довіряєте перевезення зберігання і фулфілмент своїх вантажем першому зустрічному і вибираєте тільки перевірені компанії.

  • Рекомендуєте послуги зберігання або фулфілменту для своїх партнерів, колег, друзів або рідних.

Ціна

Доставка ваших вантажів на наш склад або з нього від 990 грн
Упаковка та розвантажувально-навантажувальні роботи від 150 грн
Зберігання будь-яких речей на складі від 200 грн
Фулфілмент ваших товарів від 1000 грн

УВАГА: Вартість вашого замовлення розрахує черговий менеджер з 09.00 до 20.00 без вихідних.

Це треба  знати

ТОП помилок та запитань від клієнтів при виборі складу для зберігання

Очень довольны работой компании. Быстро, качественно и аккуратно, все доставили вовремя ничего не разбили. Большое спасибо!

Татьяна

Говорят, что переезд равносилен пожару. Но благодаря компании Муравей наш переезд неожиданно для нас превратился в незаметное мероприятие. Ребята приехали быстро, очень быстро и аккуратно загрузили все наши пожитки, работали очень слаженно, без "перекуров". Быстро довезли на новое место, также быстро и аккуратно разгрузили. Молодцы! Мы очень довольны! Спасибо компании, грузчикам Алексею и Андрею в частности, за такое ответственное отношение к своей работе и к клиентам! Удачи вам в Новом году!

Наталия

Заказали машину , сработали качественно, оперативно! Всем рекомендуем

Карина

ДП «Бурда-Украина» выражает благодарность компании «Муравей» за оказанные услуги по переезду офиса.
«Муравей» в сжатые сроки - за 3 дня - перевезла в новый офис более 120 рабочих мест: личные короба сотрудников, мебель, оргтехнику, архивы и документы. Мебель, компьютеры, а также остальное оборудование были упакованы, распакованы, а затем расставлены на свои места согласно заранее согласованного плана, благодаря чему после выходных сотрудники ДП «Бурда-Украина» приступили к выполнению своих служебных обязанностей. Во время переезда не был утерян ни один предмет.
Хочется поблагодарить сотрудников «Муравей» как за профессионализм, четкость и аккуратность в работе, так и за ценные советы касательно особенностей переезда крупных офисов.
ДП «Бурда-Украина» рекомендует компанию «Муравей» потенциальным клиентам и желает дальнейшего процветания.

ДП «Бурда-Украина»

Спасибо большое отделу клининга , а особенно Александру и его бригаде ) за качественное выполнение работ ) с Вами мир проще )))

Постоянный клиент)