Звільняємо простір для життя!

Почни тут свій успішний переїзд

Передзвоніть мені

Зберігання речей

Останнім часом послуга зберігання речей стає все більш затребуваною. Під час переїзду, ремонту квартири або офісу; при скороченні житлових, офісних і торгових площ; на час тривалого відрядження або здачі квартири – використання послуги зберігання речей суттєво полегшить Ваше життя.

img

Мувінгова компанія Мураха® – професіонал в області зберігання і переміщення майна – надає можливість довготермінового або тимчасового зберігання речей будь-якого розміру і цінності.

Зберігання речей на складі компанії Мураха® – це корисна і надійна послуга, перевірена тисячами наших клієнтів (як організаціями, так і приватними особами). У нас зберігаються найрізноманітніші вантажі: від крихких предметів та особистих речей до габаритного обладнання і великої офісної техніки.

У розпорядженні компанії Мураха® знаходиться просторий склад класу «А», призначений забезпечити найкращі умови зберігання вантажів будь-якого типу. Наш склад оснащений системою контролю температури і вологості повітря, антипиловим покриттям підлоги і автономною електростанцією. Він відповідає вимогам пожежної безпеки і захисту від несанкціонованого доступу до предметів, що охороняються.

Здаючи майно на наш склад, Ви можете бути абсолютно впевнені в його безпеці і збереженні. Крім того, Ви можете в будь-який момент забрати свої речі, зменшити або збільшити термін їх зберігання, замовити доставку своїх речей додому, в офіс або в інше місто.

Як відбувається зберігання речей з компанією Мураха®?

 • Процес зберігання речей добре спланований та організований, тому він не займе у Вас багато часу і праці.

 • Ви телефонуєте в компанію Мураха® і замовляєте послугу «Зберігання речей»

 • Наш фахівець визначає, яка складська площа потрібна для зберігання Ваших речей, які пакувальні матеріали знадобляться для їх упаковки, який тип вантажного транспорту і яка кількість співробітників будуть задіяні в доставці майна на склад, після чого підраховує вартість послуги зберігання.

 • Затвердивши названу суму, Ви укладаєте з компанією Мураха® договір про надання послуги зберігання речей.

 • В домовлений час наші професійні вантажники-пакувальники приїжджають за вказаною адресою і:

  • - розбирають меблі, демонтують техніку;

  • - запаковують майно у високоякісні пакувальні матеріали, заздалегідь підготовлені і привезені з собою, маркують кожен запакований предмет;

  • - завантажують речі в обладнаний для перевезення вантажів транспорт і перевозять їх на склад.

 • При здачі майна на склад складається накладна з детальним переліком Ваших речей, а Вам присвоюється унікальний номер клієнта в нашій базі даних.

 • Ваші речі можуть зберігатися на нашому складі стільки, скільки Вам це буде потрібно. Як тільки Ви вирішите забрати речі, зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою, і ми оперативно доставимо їх в будь-яку точку України.  

 • Доставивши Ваше майно у вказане місце, наші співробітники, при необхідності, розпакують речі, зберуть і розставлять меблі, вивезуть пакувальні матеріали і приберуть приміщення від їх залишків.

Послуга «Зберігання речей» буде вважатися виконаною після того, як Ви звірите реальний перелік речей з накладної та перевірите їх цілісність.

Віддайте свої речі на зберігання в надійні руки Мурахи®, довіртеся професіоналам, а ми, в свою чергу, зробимо все можливе, щоб співпраця з нами стала для Вас комфортною і корисною.

Ми виконали більше 50 000 замовлень із зберігання речей на наших складах.
Замовляйте складське зберігання речей:

 • Надійний спосіб організувати зберігання речей під час переїзду чи ремонту - замовити послугу “Зберігання на складі” у першій мувінговій компанії України.

 • Надійне зберігання меблів, техніки та побутових речей на складі - це “Мураха”.

 • Комплексне рішення з доставки ваших речей на склад та їх подальшого зберігання будь-якої складності.

 • Для будь-яких речей та побутових речей.

 • Можливість перевезення на склад  в зручний час вдень та вночі.

 • Послуги кваліфікованих спеціалістів - вантажників-муверів, водіїв та менеджерів.

 • Послуги розборки, упаковки, та зборки меблів після зберігання. 

 • Приймаємо замовлення цілодобово.

 • Швидкий розрахунок вартості вашого зберігання на складі та зручний спосіб оплати.

Замовляйте наше складське зберігання, якщо ви:

 • Хочете зберегти ваші речі на складі у місті Львів, Житомир, Вінниця, Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя або Харків;

 • Не знаєте куди діти меблі, техніку або побутові речі під час ремонту або пошуку покупця на них;

 • Не довіряєте перевезення своїх речей будь-кому та обираєте лише перевірені компанії;

 • Шукаєте оптимальну ціну та прагнете зекономити свої нерви більше ніж гроші;

 • Хочете замовити термінову послугу зберігання та транспортування на склад;

 • Вимагаєте додаткові гарантії збереження ваших речей та швидкий доступ до них;

 • Рекомендуєте  послуги складського зберігання для своїх партнерів, колег, друзів або рідних.

Ціна:

 • Залежить від кількості речей та площі складу, що ви орендуєте.

 • Наш спеціаліст розраховує вартість із врахуванням всіх ваших побажань.

Розрахуйте вартість вашого успішного складського зберігання зараз

Дорогие Муравьи, выражаю искреннее восхищение работой фирмы! Давно слышала хорошие отзывы, а теперь и сама убедилась в вашем профессионализме. Отдельное спасибо Сергею Олякевичу, Андрею Иваненко, Алексею Ткачуку -- ребята, вы cупер! Я еще 2 дня дня после переезда "давала интервью" своим близким, друзьям и коллегам по работе. Практически все "зависали")) на моей фразе о том, как аккуратно вы пакуете каждый хрупкий предмет и продписываете коробки: "Платья со шкафа в спальне", "коробочки с кухонного подоконника"...) То есть большинство все еще думают, что ваши услуги -- это только транспортировка)). В общем, открыла всему своему окружению глаза на настоящий европейский сервис. Ждите наплыва клиентов!)). Иван Мигович -- спасибо и Вам за подбор такого чудесного персонала и внимательное отношение к каждому клиенту. Честно, сервис впечатляет! Это мой самый легкий и веселый переезд из 5-ти, которые пришлось пережить в разных городах Украины. Так держать! Молодцы и можете даже зедереть носы:), потому что вы лучшие!

Виктория, редактор журнала "Уютная квартира"

Наталия

Доброго дня, ми у Києві замовляли переїзд на дачу - все відбулось швидко й оперативно. Усім дякую!

Оксана

Заказывали услугу "уборка квартиры после ремонта". Квартира убрана, но это не работает так, что ты заплатил, пришел домой, а там все чисто. Заказчику нужно побыть ещё и прорабом, причем на протяжении всего времени уборки, практически непрерывно. Будьте к этому готовы, если хотите, чтобы Ваша квартира все же была чистой. Из позитивного, то это очень хорошая работа менеджера Юли, которая принимала заявку, которая организовала повторный приезд бригады из-за отсутствия в нашем доме воды (произошла авария) и главное, она всегда была на связи.
Как результат, квартира чистая. Цель достигнута.

Виктория

По рекомендации друзей, воспользовалась услугой "Муравья" для перевозки офисной мебели. Оценила качество услуг и хочу сказать спасибо и друзьям за наводку, и ребятам за отличную работу!! Обращайтесь к профессионалам. А в сфере услуг по переездам, это - МУРАВЕЙ!!

Анна