Звільняємо простір для життя!

Почни тут свій успішний переїзд

Передзвоніть мені

Зберігання речей

У цьому році послуга зберігання речей стає все більш затребуваною, як у приватних осіб, так і у бізнесу. Скористатися складським або тимчасовим зберіганням можна (і потрібно): під час квартирного або офісного переїзду, ремонту, при скороченні житлових, офісних і торгових площ, на час тривалого відрядження або здачі квартири. Використання послуги зберігання речей істотно спростить ваше життя.

Ми надаємо також послуги фулфілменту - сортування та відбір зберігається на наших складах вантажу, його маркування та відправка за адресами замовника".

Петро Шинкарчук, Завідувач складом мувінгової компанії “Мураха”.

img

Наші переваги

  • У нас надійно зберігаються найрізноманітніші речі: від тендітних предметів інтер'єру, музичних інструментів і просто старих речей до габаритного обладнання і великої офісної техніки всіх видів.

  • У нашому розпорядженні просторий склад класу «А», який оснащений системою контролю температури і вологості повітря, антипиловим покриттям підлоги і автономною електростанцією.

  • Він відповідає вимогам пожежної безпеки та захисту від несанкціонованого доступу до охоронюваним предметів.

  • Ви в будь-який момент можете замовити доставку нашим транспортом на склад і також легко забрати свої речі в будь-який зручний час.

  • Оперативно змінюйте термін зберігання чергового менеджера  або не забудьте замовити доставку зі складу до квартири, будинку чи офісу в іншому районі, місті чи країні.

  • Наші досвідчені Мувери і Водії проведуть розбирання-складання, навантаження-вивантаження, пакування та відвантаження поштовими службами.

Більше 5000 успішних зберігань та фулфілментів

  • Замовляйте складське зберігання або фулфілмент, якщо Ви: зі Львова, Житомира, Вінниці, Києва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя або Харкова або їх передмість.

  • Не довіряєте перевезення зберігання і фулфілмент своїх вантажем першому зустрічному і вибираєте тільки перевірені компанії.

  • Рекомендуєте послуги зберігання або фулфілменту для своїх партнерів, колег, друзів або рідних.

Ціна

Доставка ваших вантажів на наш склад або з нього від 990 грн
Упаковка та розвантажувально-навантажувальні роботи від 150 грн
Зберігання будь-яких речей на складі від 200 грн
Фулфілмент ваших товарів від 1000 грн

УВАГА: Вартість вашого замовлення розрахує черговий менеджер з 09.00 до 20.00 без вихідних.

Це треба  знати

ТОП помилок та запитань від клієнтів при виборі складу для зберігання

Всем добрый день! Спасибо большое компании за организацию перевозки, ребята справились на ОТЛИЧНО. Оперативное реагирование, слаженная работа, внимательное отношение к любым мелочам. Огромнейшее спасибо Оксане, очень комфортно работать с такими профессионалами. Услугами компании воспользовались многие мои знакомые и коллеги, все абсолютно довольны. Собственно они мне и посоветовали "Муравей". Компания любит своих клиентов:) Спасибо вам за это! :)

Марина

Вдруге користуємось послугами компанії - кілька років тому був великий переїзд, сьогодні перевезли диван. Все чітко, акуратно, швидко і професійно. Дякую :) Як класно, що ви є :)

Ірина

Как всегда молодцы! Александр и Вячеслав, супер "муравьи".

Юлия

Я очень довольна!!! Сидеть на диване и смотреть как ребята пакуют мои вещи в коробки - это очень приятно и частично снимает стресс от переезда. Спасибо большое! Все было в лучшем виде. Особенно мне нравится, когда у меня спрашивают - разуваться? И сами разуваются без вопросов, видя что в доме маленький ребенок.

Ольга

Администрация предприятия ООО "НИПКИ" Черметмеханизация" и Левобережный центр занятости выражают свою благодарность за качественную работу компании. Хотим отметить, что сроки были соблюдены и имущество перевезено в целости и схранности. Рекомендуем эту организацию для всех заинтересованных лиц. Особенная благодарность за сотрудничество Жерулик Александру.

ООО"НИПКИ"Черметмеханизация"