Звільняємо простір для життя!

Почни тут свій успішний переїзд

Передзвоніть мені

Зберігання речей

У цьому році послуга зберігання речей стає все більш затребуваною, як у приватних осіб, так і у бізнесу. Скористатися складським або тимчасовим зберіганням можна (і потрібно): під час квартирного або офісного переїзду, ремонту, при скороченні житлових, офісних і торгових площ, на час тривалого відрядження або здачі квартири. Використання послуги зберігання речей істотно спростить ваше життя.

Ми надаємо також послуги фулфілменту - сортування та відбір зберігається на наших складах вантажу, його маркування та відправка за адресами замовника".

Петро Шинкарчук, Завідувач складом мувінгової компанії “Мураха”.

img

Наші переваги

  • У нас надійно зберігаються найрізноманітніші речі: від тендітних предметів інтер'єру, музичних інструментів і просто старих речей до габаритного обладнання і великої офісної техніки всіх видів.

  • У нашому розпорядженні просторий склад класу «А», який оснащений системою контролю температури і вологості повітря, антипиловим покриттям підлоги і автономною електростанцією.

  • Він відповідає вимогам пожежної безпеки та захисту від несанкціонованого доступу до охоронюваним предметів.

  • Ви в будь-який момент можете замовити доставку нашим транспортом на склад і також легко забрати свої речі в будь-який зручний час.

  • Оперативно змінюйте термін зберігання чергового менеджера  або не забудьте замовити доставку зі складу до квартири, будинку чи офісу в іншому районі, місті чи країні.

  • Наші досвідчені Мувери і Водії проведуть розбирання-складання, навантаження-вивантаження, пакування та відвантаження поштовими службами.

Більше 5000 успішних зберігань та фулфілментів

  • Замовляйте складське зберігання або фулфілмент, якщо Ви: зі Львова, Житомира, Вінниці, Києва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя або Харкова або їх передмість.

  • Не довіряєте перевезення зберігання і фулфілмент своїх вантажем першому зустрічному і вибираєте тільки перевірені компанії.

  • Рекомендуєте послуги зберігання або фулфілменту для своїх партнерів, колег, друзів або рідних.

Ціна

Доставка ваших вантажів на наш склад або з нього від 990 грн
Упаковка та розвантажувально-навантажувальні роботи від 150 грн
Зберігання будь-яких речей на складі від 200 грн
Фулфілмент ваших товарів від 1000 грн

УВАГА: Вартість вашого замовлення розрахує черговий менеджер з 09.00 до 20.00 без вихідних.

Це треба  знати

ТОП помилок та запитань від клієнтів при виборі складу для зберігання

Не перший раз користуюся послугами "Муравей". В цілому організація нормальна, але бувають нюанси як от цього разу при домовому переїзді:
- грузчики запізнилися на 40 хвилин
- при підрахунку ціни запізнення враховано не було
- я хотів обговорити це питання зі старшим над бригадою, але той не приймав дзвінок протягом 10 хвилин, так само як і в офісі не приймали.
- в результаті вищенаведених пунктів я сплатив за додаткову годину роботи якої не було. Водій приїхав вчасно, але за його додатковий час я теж заплатив через запізнення грузчиків.

Олег Сірко

Хочу написать слова благодарности компании Муравей, а именно менеджеру Наталье(в два дня надо было прочитать согласовать и сделать переезд), она все держала на контроле и помогала ! Второе это мастера своего дела, бригада из 6 молодцов, бригадир Сергей!!!!!!! Спасибоооооо вам от души!!! Быстро, аккуратно и толково сложили весь офис, а это начиная от канцтоваров и папок до стеллажей, шкафы-купе и мягкая мебель

Юлия Дыбкова

Добрый день, уважаемые настоящие и потенциальные клиенты компании "Муравей" и сотрудники компании! Я много раз пользовалась услугами компании "Муравей", первый раз переезжала с "Муравьем" лет десять назад, кажется. Работают великолепно, четко, организованно, продуманно. Пользуюсь и услугой сборки мебели. Однажды потеряла телефон и обратилась к другому перевозчику. Потом очень сожалела, что поленилась покопаться в интернете и найти контакты "Муравья". Молодцы! Оценка - отлично! Я говорю о Днепропетровском отделении компании "Муравей". Удачи вам, наши трудяги-муравьи! А всем клиентам я искренне рекомендую пользоваться услугами профессиональной компании-перевозчика "Муравей".

Голинько Людмила Сергеевна

Перевозили офис, все сделали качественно с разборкой сборкой мебели, все упаковали быстро погрузили и перевезли, простой авто не считали. Спасибо Яну, старшему по организации переезда, все вопросы решались оперативно. Рекомендую, пользуемся услугой этой компании не первый раз.

Виталий

Хочу поблагодарить вашу компанию за помощь в перевозке мебели для детского дома семейного типа.Особая благодарность старшему Виктору и его напарнику за хорошо проделанную работу- они заслужили поощрения, а так же оператору Наталии, которая сопровождала весь процесс перевозки. Ваши мурашки просто молодцы, БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!!

Елена