Звільняємо простір для життя!

Почни тут свій успішний переїзд

Передзвоніть мені

Зберігання речей

У цьому році послуга зберігання речей стає все більш затребуваною, як у приватних осіб, так і у бізнесу. Скористатися складським або тимчасовим зберіганням можна (і потрібно): під час квартирного або офісного переїзду, ремонту, при скороченні житлових, офісних і торгових площ, на час тривалого відрядження або здачі квартири. Використання послуги зберігання речей істотно спростить ваше життя.

Ми надаємо також послуги фулфілменту - сортування та відбір зберігається на наших складах вантажу, його маркування та відправка за адресами замовника".

Петро Шинкарчук, Завідувач складом мувінгової компанії “Мураха”.

img

Наші переваги

  • У нас надійно зберігаються найрізноманітніші речі: від тендітних предметів інтер'єру, музичних інструментів і просто старих речей до габаритного обладнання і великої офісної техніки всіх видів.

  • У нашому розпорядженні просторий склад класу «А», який оснащений системою контролю температури і вологості повітря, антипиловим покриттям підлоги і автономною електростанцією.

  • Він відповідає вимогам пожежної безпеки та захисту від несанкціонованого доступу до охоронюваним предметів.

  • Ви в будь-який момент можете замовити доставку нашим транспортом на склад і також легко забрати свої речі в будь-який зручний час.

  • Оперативно змінюйте термін зберігання чергового менеджера  або не забудьте замовити доставку зі складу до квартири, будинку чи офісу в іншому районі, місті чи країні.

  • Наші досвідчені Мувери і Водії проведуть розбирання-складання, навантаження-вивантаження, пакування та відвантаження поштовими службами.

Більше 5000 успішних зберігань та фулфілментів

  • Замовляйте складське зберігання або фулфілмент, якщо Ви: зі Львова, Житомира, Вінниці, Києва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя або Харкова або їх передмість.

  • Не довіряєте перевезення зберігання і фулфілмент своїх вантажем першому зустрічному і вибираєте тільки перевірені компанії.

  • Рекомендуєте послуги зберігання або фулфілменту для своїх партнерів, колег, друзів або рідних.

Ціна

Доставка ваших вантажів на наш склад або з нього від 990 грн
Упаковка та розвантажувально-навантажувальні роботи від 150 грн
Зберігання будь-яких речей на складі від 200 грн
Фулфілмент ваших товарів від 1000 грн

УВАГА: Вартість вашого замовлення розрахує черговий менеджер з 09.00 до 20.00 без вихідних.

Це треба  знати

ТОП помилок та запитань від клієнтів при виборі складу для зберігання

Спасибо Вам огромное,переезд с Вашей помощью -сказка))Все последующие переезды только вместе с Вами))))
Договаривалась заранее,сотрудники приехали в срок без опозданий,созвонившись со мной заранее,я очень довольна всем.(Руководитель переезда Артур)Спасибо всем!!!,через 2 недели опять переезд,я с Вами)))

Ольга

Профессионализм, точность и аккуратность выполнения работы, связанной с переездом офиса нашей компании подтверждают правильность нашего выбора в пользу транспортной компании «Муравей». Сложная и большая по объему работа была выполнена точно в срок, с учетом всех наших пожеланий и без малейших замечаний.
С удовольствием будем рекомендовать Вашу компанию нашим партнерам и знакомым!

Reebok Ukraine

Как-то раз мы переезжали и выбрали дешевую службу. Сто раз пожалели. Я подумала, что обратившись к профессионалам в раза 3 дороже выиграю в качестве и потраченных силах/нервах.
Но не тут то было.
Договорились на 14.00 - приехали в 15.30. Часть вещей муж уже сам вынес к лифту, дабы не терять время, потому как мы спешили.
В целом погрузили-выгрузили оперативно, тут претензий нет.
Но вишенкой на торте стал счет.
Подача и почасовка машины - понимаю
Работа потасовка грузчиков - понимаю
Расходные материалы на упаковку телевизора - понимаю
ДОСТАВКА УПАКОВКИ 300 ГРН - НЕ ПОНИМАЮ!
В чем разница между доставкой упаковки и подачей машины, в которой эта упаковка?
Вот из-за 300 грн на фоне 2500 не закажу больше никогда. И друзьям расскажу.

Анна

Благодарим компанию "Муравей" за быстрый и качественный переезд нашей семьи в новый дом! Исключительно профессиональная работа бригады. Особое спасибо руководителю отдела продаж Ивану Мигович. Спасибо!

Наталья и Александр

Потрясающая быстрота ответа на вопрос! Спасибо Алексею за ценнейшую информацию. Процесс переезда в Воронеж стартовал.

Нина