relocations
completed

2
3
6
3
2
8

Defender ants
are next to you

Social projects

Мурахи-захисники впевнені, що берегти і захищати найцінніше важливо, особливо в умовах нашого сьогодення. Саме тому у своїй щоденній роботі ми приділяємо велику увагу підтримці та захисту.

День, коли ми об’єднались, ми створили не тільки бізнес, ми започаткували цілу індустрію. Водночас, ми розуміли важливість соціальних проектів, тому створили власний благодійний фонд “Місто сонця”.

Мурахи-захисники щодня зосереджені на перевезенні великих, середніх і маленьких підприємств у більш безпечні місця; на переміщенні особистих речей простих громадян у місце їх знаходження або на зберігання у власні логістичні центри.

Мурахи-захисники забезпечують персонал лікарень паливом, пологові будинки та військові частини - продуктами, а простих громадян - найнеобхіднішім, особливо у містах та містечках, які мають логістичні труднощі.

Мурахи-захисники дбають про пам’ятки архітектури, забезпечуючи надійні піщані щити та переміщають братів наших меньших з гарячих точок у більш безпечні місця тощо.

А зараз мурахи починають велику кампанію по відродженню лісів, які країна-агресор знищує військовою технікою та авіаударами.
Цю велику роботу важливо розпочати саме зараз, щоб вже за кілька років наші молоді ліси вражали своєю красою.
Пропонуємо кожному бажаючому долучитись до проекту відродження лісів. Достатньо просто натиснути кнопку «+1 дерево» і мурахи-захисники зроблять це вже найближчим часом. Посадимо дерево разом?
+1 wood
by pressing button, you confirm planting of the seedling in ground
pending 00101
planted 00000

Our social initiatives